ru ua

"Братська любов": у Мелітополі росіянин побив відомого фотографа

"Братська любов": у Мелітополі росіянин побив відомого фотографа Фото: Фотограф (facebook.com/sergey.propiyalo)

Чоловік просить допомогти знайти зловмисника

У Мелітополі Запорізької області росіянин побив відомого фотографа Сергія Пропияло. Про це потерпілий розповів на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Буквально дві години тому відчув справжню "братську любов" від гостя з Росії. Писати буду чемно і цензурно, хоча хочеться вилаятися", - зазначив автор.

"О 13:00 я зібрався переходити дорогу на від Олени до скверу Дружби народів. Прямо переді мною на пішохідний перехід заїжджає сріблястий Рено Логан (або Лада Ларгус) з російськими номерами (750 регіон), Зупиняється, і водій починає виходити. Я зробив йому зауваження, що взагалі як би на пішохідному переході паркуватися не норм і так можете у себе вдома їздити. Далі відбувся невеликий діалог:
- Ви на пішохідному переході сталі, заберіть машину.
- Викликай міліцію.
- Так Вам переставити машину дві секунди справи.
- Викликай, я розберуся.
- З ким розберетеся?.
- Тебе не стосується.
- Ви вдома в себе так їздити будете", - передав він бесіду.

"Остання моя фраза звучала вже в спину "ввічливому" гостю і в розмову вступила його пасажирка в жовтій куртці з легендарним "те, що російські номери, - нічого не означає". Далі я за порадою гостя дістав телефон, щоб сфотографувати машину і подзвонити в поліцію (один екіпаж якої стояв в 100 метрах за Маяком). Але не встиг я зробити фото, як помітив праворуч рух і тільки встиг обернутися, як мені прилетів удар в лоб від повернувся неадеквата", - повідомив Сергій.

"Я вирішив не намагатися геройствувати і побіг до екіпажу поліції, який бачив пару хвилин тому, і встиг їх наздогнати. При цьому початок шляху за мною слідом біг водій Логана з погрозами і матами", - зазначив він.

"Тепер пару слів про реакцію патруля, якому щойно повідомили про напад на людину і практично вказали пальцем на того, хто скоїв напад. Вони спокійно вивернули на проспект, постояли (!) на світлофорі і так само спокійно поїхали в сторону, яку я вказав. Ні мигалок, ні прискорення. Ні-чо-го. А через пару хвилин вони вже так само спокійно повернулися назад", - повідомив потерпілий.

"UPD: з приводу патруля, у поліції пояснили - це була поліція охорони і у них немає повноважень для переслідування і затримання. Пощастило з іншим екіпажем, який зв'язався зі мною після дзвінка на 102 - сказали, що будуть шукати по місту і попросили повідомити їм, якщо з'являться які-небудь відомості", - додав автор публікації.

"Прикріпляю фото машини злочинця. Сріблястий Логан/Ларгус універсал 750 регіон (думаю, вона одна зараз у місті). Може, хтось десь побачить її або бачив, де вона зупинилася в гостях, – повідомте, будь ласка, мені по телефону 0975633482", - попросив він.

"Братська любов": у Мелітополі росіянин побив відомого фотографа

"Братська любов": у Мелітополі росіянин побив відомого фотографа

Скріншот поста (facebook.com/sergey.propiyalo)

До речі, російський спортсмен зізнався у своїй симпатії до Києва.