Британець заробив мільйони доларів, граючи в комп'ютерні ігри

STYLERLIFE        08.12.2017 - 22:48
Фото: pixabay.com/Kaufdex
Фото: pixabay.com/Kaufdex

Хлопець був названий журналом Forbes найбагатшим "YouTuber" у світі в 2017 року

26-річний британський блогер Ден Міддлтон заробляє мільйони, граючи у відеоігри і викладаючи ролики на YouTube. Про це повідомляє dailymail.

Хлопець ставить кадри на відео-YouTube з комп'ютерних ігор, в які він грає, і описує, що там відбувається.

Він передає поради своїм глядачам щодо того, як вони можуть досягти більш високих рівнів в грі.

Міддлтон заробляє гроші на рекламі на відео і класифікується як професійний "YouTuber".

У Дена більше 16 мільйонів передплатників. А його відео були в цілому переглянуті 10,7 мільярда разів.

І тепер він був названий журналом Forbes найбагатшою "YouTuber" у світі в 2017 році.

"Якщо ваш син у своїй спальні, граючи в комп'ютерні ігри годинами, ви можете не турбуватися про його перспективи", - жартує видання.

Нагадаємо, що у Росії від укусу змії помер відомий видеоблогер Арслан Валєєв. Хлопець покінчив життя самогубством, засунувши руку в тераріум до особливо небезпечної змії.

Одержавши укус, він вже фактично не мав шансів вижити. Напередодні вдень, Арслан на стриме в инстаграме оголосив про нічний трансляції на ютубі з однією з його найулюбленіших змій - Мамбою.

Включивши камеру, як це перш регулярно бувало, він пішов діставати з тераріуму змію, щоб перемістити її в пластиковий контейнер використовується для трансляцій. У процесі маніпуляції зі змією, був отриманий укус.

Будучи фахівцем в області тераріумістики та поводження з отруйними зміями з 20-річним стажем, Арслан усвідомлюючи те, що сталося, залишив повідомлення своїй дружині Катерині, і попросив глядачів, які опинилися очевидцями, зв'язатися по телефону з нею, так як у нього почали швидко німіти кінцівки, позбавляючи можливості викликати допомогу самостійно, після чого незабаром вийшов на вулицю, очікуючи приїзду допомоги

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top