ua en ru

Британське посольство оригінально привітала українців з різдвяними святами (відео)

Британське посольство оригінально привітала українців з різдвяними святами (відео) Колаж РБК-Україна

Дипломати використовували популярну "мова" эмоджи"

Посольство Великобританії оригінально привітала українців з новорічно-різдвяними святами. Цікаве відео опублікувало на своїй сторінці в Facebook.

"В цьому році ми вирішили присвятити наш відео традиціями святкування Різдва в Великобританії та Україні. Щоб яскравіше розкрити тему, ми використовували нині популярний "мова" эмоджи", - сказано в повідомленні.

Британські та українські співробітники посольства розповідають про звичаї, які є спільними і які відрізняються в наших країнах: коли, власне, починається святкування, які страви подаються на різдвяний стіл та які пісні та колядки співають британці і українці.

У посольстві зазначили, що всесвітньо відома українська колядка "Щедрик" ("Carol of the Bells") дуже популярна у Великобританії

Також представники посольства пропонують вгадати, чим є традиційне різдвяне блюдо "свині в ковдрах" (pigs in blankets) і отримати за це подарунок.

Нагадаємо, що в Україну прибув Вифлеємський вогонь миру (фото). Відомо, що урочиста передача пройшла у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Після цього вогонь передадуть в інші міста України.