ua en ru

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії Фото: Солдат (mil.ru)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на появу цих плакатів

У мережі показали нові агітаційні плакати від міністерства оборони Росії. Про це повідомив російський військовий журналіст Роман Сапонков на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши їх зображення.

Плакати створені для самої армії. Агітатори закликають військових і працівників збройних сил відповідально ставитися до своєї роботи, берегти державну таємницю тощо.

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Найбільша увага звертається саме на використання сучасної техніки, комп'ютерів, телефонів, а також користування інтернетом. Військових закликають не виставляти фотографії в соцмережі.

Очевидно, стривожене командування вирішило припинити будь-які витоку інформації, які особливо були поширені під час інтервенції російської армії на Донбас, коли російські бійці виставляли в інтернет фото військової техніки, бойових дій і т. п., підписуючи і не приховуючи, що це відбувається в Україні, в той час, як офіційне керівництво РФ заперечувало участь російських військ на сході нашої країни.

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської арміїБудь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Фото: Платакы (facebook.com/roman.saponkov)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на ці плакати і ділилися своїми думками в коментарях під постом.

"Маяковський-style не дуже вдався", - пише Віктор Мороз.

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Будь пильний: у мережі показали фото агітаційних плакатів для російської армії

Скріншот коментарів (facebook.com/roman.saponkov)

Нагадаємо, що російський публіцист Олексій Широпаєв розповів, як президент РФ Володимир Путін "викував" незалежну Україну.

На думку публіциста, Путін сам перегорнув останню сторінку історії РФ.

"Виходить, імперець Путін, сам того не бажаючи, викував незалежну Україну і фактично скасував російську імперську модель, жорстко поставивши росіян перед необхідністю вироблення нової, неимперской ідентичності та історіософії (завдання, яке постало ще на початку 90-х, одразу після розпаду СРСР, але потім "замилена"). Таким чином, намагаючись врятувати імперію, Путін насправді перегорнув останню сторінку її історії", - повідомив Широпаєв.