ua en ru

"Будемо розстрілювати вас": Жириновський відзначився істеричної загрозою на адресу України (відео)

"Будемо розстрілювати вас": Жириновський відзначився істеричної загрозою на адресу України (відео) Фото: Володимир Жириновський (Євген Борисовський / УНІАН)

Користувачі соцмережі відреагували на це скандальну заяву

Скандальний російський політик, депутат Держдуми Росії, лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський знову влаштував істерику в ефірі ростб. Відео інциденту опублікував російський журналіст Олег Кашин на своїй сторінці в Facebook.

На цей раз Жириновський обурився заявами про можливі постачання американського летального зброї в Україну.

Скандальний політик вибухнула новими погрозами на адресу України після того, як український політолог Вадим Трюхан, який також був на прокремлівському політичному ток-шоу, назвав його попередні виступи цирком.

"Будемо погрожувати, будемо розстрілювати вас, негідників і негідників. Ви – покидьки, бандити, вже 10 тисяч знищили. За кожного відповісте!", - кричав Жириновський, вибігши зі свого місця до українського політолога.

Також він зажадав від Трюхана покинути ефір, назвавши його фашистом.

Варто відзначити, що конфлікт стався під час пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", присвяченій ситуації в Україні.

Користувачі соцмережі відреагували на цей скандальний інцидент.

"Ну невже ніхто не може хоча б в його погану морду плюнути?" - юзери пишуть.

"Будемо розстрілювати вас": Жириновський відзначився істеричної загрозою на адресу України (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/oleg.kashin)

Нагадаємо, що Володимир Жириновський заявив, що в ніч на 23 лютого 2014 року йому дзвонив Віктор Янукович.

Жириновський відзначився черговим істеричним звинуваченням на адресу України на пропагандистському ток-шоу в РФ. Скандальний політик знову перекрутив історичні факти, виставивши їх з вигідною для Росії боку.