ua en ru

"Будьте вкрай обережними": Комаровський назвав головну небезпеку для дитини на Новий рік

"Будьте вкрай обережними": Комаровський назвав головну небезпеку для дитини на Новий рік Фото: Діти в Новий рік (Колаж РБК-України)

Доктор також пояснив, чому не варто купувати дитяче шампанське

Святкування Нового року може закінчитися сумно, якщо не убезпечити його для власних дітей. Про це нагадав відомий педіатр Євген Комаровський, опублікувавши фрагменти з новорічної передачі та інтерв'ю в Instagram.

Доктор говорить, що в Новий рік діти часто залишаються без нагляду дорослих, які у всю відзначають свято.

"Головне - будьте вкрай обережними: поки не нагодуйте тата і не переконаєтеся, що все нормально, не треба напихати цією їжею дітей. І ще. Зараз я, мабуть, зроблю відкриття для багатьох: найнебезпечніше для маленької дитини на новорічному столі - це скатертина! Не продукти харчування гроблять здоров'я, а те, що дитина потягнув за скатертину і на нього впало щось недобре", - говорить він.

Комаровський стверджує, що дитині потрібні тверезі адекватні дорослі і якісна їжа.

"Якщо дитина об'ївся на Новий рік, не треба його будити в 10 ранку 1 січня і знову годувати. Не приставайте до нього, поки сам не попросить їжу. Ось вам самі примітивні поради", - нагадав педіатр.

"Будьте вкрай обережними": Комаровський назвав головну небезпеку для дитини на Новий рік

Скріншот поста аккаунта instagram.com/doctor_komarovskiy

Комаровський також прокоментував бажання батьків поставити на стіл "дитяче шампанського і пояснив, у чому його небезпека.

"Кому потрібне дитяче шампанське? Дітям треба дитяче шампанське? Немає. А кому треба? Дорослим, ну звичайно. Ми ж нормальні. Як же це так: наша дитина сідає за стіл і не вип'є з нами? Ми зараз закладаємо в дітей звичку пити під час застілля. Так чому тоді не покласти дитячі сигарети? Це буде чудово. Як ми дітей долучимо до нашої чудової безпечної дорослого життя.

Знову-таки діти, надивившись на дорослих дуже часто намагаються самостійно відкривати ці пляшки і заглядати туди, стрельне воно зараз або трохи пізніше", - вважає він.


Відео: Комаровський про дитячому шампанському (instagram.com/doctor_komarovskiy)

До речі, синоптик дала прогноз погоди на Новий рік.