ua en ru

Будьте обережні: у мережі розповіли подробиці про маніяка в Солом'янському районі Києва

Будьте обережні: у мережі розповіли подробиці про маніяка в Солом'янському районі Києва Фото: Маніяк в наручниках (РБК-Україна)

У чоловіка є дружина і дитина

У Солом'янському районі Києва нещодавно активізувався маніяк, який нападає на жінок. Місцеві мешканці вирішили встановити особу чоловіка і зібралися для цього разом. Про це повідомив адміністратор спільноти "Турецьке містечко" на сторінці Facebook.

"25 січня до 20.00 біля входу в НП зібралися півтора десятка чоловіків і кілька дівчат (серед них були потерпілі від дій злочинця) для організації пошуку підозрюваного з метою допомогти поліції поговорити з підозрюваним. Ми створили Viber групу для координації дій. До цього часу вже були і фото і відео дій підозрюваного. Ми розбилися на групи і почали патрулювати містечко. Особливої надії на результат не було, оскільки інформація в групі була доступна дуже багатьом і, відповідно, могла зашкодити процесові", - написали у групі.

Місцеві жителі за допомогою одного з мешканців району, дізналися де мешкає підозрюваний. Виявилося, що у маніяка є дружина і дитина.

"Один з нас, має досвід служби в органах, разом зі своїм товаришем скоро дізналися місце проживання підозрюваного, повідомили через групу всім іншим і ми висунулися до місця проживання громадянина. Живе громадянин з дружиною і дитиною не в містечку, а біля нього. На місце відразу було викликано наряд поліції. По приїзду поліції протягом двох годин намагалися визначити конкретне місцезнаходження підозрюваного. Спілкувалися з його батьком і матір'ю з проханням вплинути на сина і добровільно з'явитися в поліцію. Батько з ним розмовляв, але оскільки той був не в змозі щось міркувати з причини сп'яніння, то ці спроби нічим не закінчилися", - сказано в повідомленні.

Будьте обережні: у мережі розповіли подробиці про маніяка в Солом'янському районі Києва

facebook.com/groups/tmkg.kyiv/

Люди розповіли дружині підозрюваного, якими справами займається її чоловік.

"В цей час друга група поліцейських ("Филетто") прийняла заяви ще у кількох жертв нападів. Таким чином загальна кількість зафіксованих випадків нападів склало близько десятка. Провівши кілька годин в спробах знайти громадянина і передати його в руки поліції, ми прийшли в Филетто, поспілкувалися з потерпілими дівчатами і з поліцейськими і розійшлися. По дорозі зустріли його дружину з дитиною (!), донесли до неї інформацію і попросили передати чоловікові, щоб він з'явився в поліцію. Дружина, до речі, була дуже здивована подіями і, здається, нічого про це не знала.
На даний момент підозрюваний повністю в курсі всієї ситуації навколо нього, налаштований відвідати відділення поліції і знає, що процес спущений на гальма не буде", - підсумували на сторінці.

Подозреваемый в даний момент затриманий поліцією.

"Тільки що з'явилася обґрунтована інформація, що підозрюваний з дружиною і дитиною, сьогодні рано вранці, по всій ймовірності виїхали з міста на поїзді в невідомому напрямку. UPD2. Станом на 12.30 26 січня 2018 року реваемый затриманий", - резюмували на сторінці.

Будьте обережні: у мережі розповіли подробиці про маніяка в Солом'янському районі Києва

Скріншот (facebook.com/groups/tmkg.kyiv)

Користувачі в коментарях дякують людей за затримання маніяка.

"Всім величезне спасибі!!! Але як страшно це все : дружина, дитина, батьки(( він значить реально хворий, не зрозуміло де його прорве і він зробить біду ((( проблема не вирішена, а відкладена", - написала Наталія Наталія.

"Спасибі всім величезне за таку титанічну працю і за безпеку нас і наших дітей! Ось це називається правосознательное територіальне суспільство - люди, які вміють і знають як застосовувати можливості залучення огранів держ. влади (поліція та ін)для вирішення місцевих питань. Всі кроки чіткі і в рамках законодавства. Спасибі величезне! Пишаюся Вами, сусіди!" - прокоментувала Ганна Сидоренко.

Будьте обережні: у мережі розповіли подробиці про маніяка в Солом'янському районі Києва

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/tmkg.kyiv)

Нагадаємо, що киянка розповіла страшну історію про "заграванні" чоловіка до її 11-річної дочки.