ru ua

На Волині директор школи принизив учня

На Волині директор школи принизив учня Колаж: РБК-Україна

Інцидент стався сьогодні, 28 січня

У Ковелі в школі № 7 адміністрація навчального закладу видала наказ не впускати в туалет дітей старше 5 класу. При цьому причини таких дій не зазначаються. Про це розповів учень цієї школи Павло Оксенюк в групі "Батьки SOS" Facebook.

Павло, який навчається у 8 класі, йшов в напрямку туалету, але коли його побачила прибиральниця, то він міцно схопила школяра за праву руку і сказала, щоб він вийшов, тому що тут в туалет не можна.

Почувши це, друга прибиральниця сказала: "не чіпай його, він неадекват".

Після цього хлопець прибрав руку першої прибиральниці і включив камеру. Діалог з прибиральницями він записав на відео.

Йому сказали, що необхідно ходити в туалет, який знаходиться в спортзалі. За словами школяра, цей туалет має неохайний вигляд і неприємний запах.

Крім того, хлопець зазначив, що цей туалет не завжди відкритий. За весь навчальний рік він бачив його відкритим всього два рази. Фото туалету школяр також продемонстрував.

Фото: Facebook/Батьки SOS

За словами восьмикласника, директор викликав до себе на бесіду, на якій пояснив версію прибиральниць, а версію хлопця відкидав і намагався перефразувати на свою зовсім іншу історію.

"Сам я дуже слабкий духом і мені стало погано в кабінеті, точніше у мене почалася "задишка", сльози виступали самі собою. Директор не кричав і не принижував, просто, напевно, у всіх є страх піти до директора", - зазначив школяр.

Користувачі мережі також відреагували на інцидент в школі.

"Мені дуже шкода, що учень змушений знімати, з'ясовувати, сваритися", - написала Олена Бондаренко.

"Батьки повинні піти поспілкуватися з адміністрацією школи", - зазначила Мирослава Эсипок.

На Волині директор школи принизив учня

Скріншот з Facebook

"Слухайте, який хлопчик молодець. 8 клас і він вже може за себе постояти. Він знає свої права. Намагається відстояти свої права, фіксує порушення! Молодець! Тепер ніхто не скаже, що бреше, і ніхто не забороняв в туалет зайти. Я б юнакові руку потиснула б при зустрічі", - прокоментувала Герына Юлія.

На Волині директор школи принизив учня

Скріншот з Facebook

"Якщо є таке нововведення, то класний керівник може і повинен донести це до своїх 8-ми класників в роз'яснювальної формі. І чому у молодшої школи біля туалету дві прибиральниці, а туалет для середньої школи, який біля спортзалу, відповідно з більшою відвідуваністю смердить так, що діти бігають по поверхах у пошуках чистого?", - прокоментував Дмитро Попович.

Нагадаємо, що днями під Києвом у селі Вишеньки школярки жорстоко побили дівчинку.

Раніше повідомлялося, що у Вінницькій області 15-річний підліток повісився через цькування у школі. Родичі вважають, що довели хлопця до самогубства.