"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі

"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі
Фото: Шторм на морі (pixabay.com-Natalia_Kollegova)

В деяких місцях піною вкриті всі пляжі

28 листопада на узбережжі Чорного моря в Одесі розгулявся сильний шторм. Величезні хвилі доходили до берега і вкривали пляж. Вражаючі фото стихії опублікувало видання "Думська".

"Чорне море обрушилося на одеський берег. Через шторм не зважився пришвартуватися в порту навіть американський есмінець. Хвилі спінюють морську воду. В деяких місцях піною вкриті цілі пляжі. Відпочиваючих дуже мало, і чайки можуть розслабитися і спокійно милуватися стихією", - так поетично описав шторм автор знімків.

"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в ОдесіФото: Шторм в Одесі (dumskaya.net)

Відзначимо, що американський есмінець James E. Williams, який йшов в порт Одеси, відмовився від заходу через шторм.

Швартування корабля була заплановане на ранок 28 листопада, але сильний вітер з поривами до 15 метрів в секунду порушив плани американських моряків.


"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі"Бушуюча стихія": в мережі показали вражаючі фото шторму в Одесі
 

Фото: Стихія вирує (dumskaya.net)

Як раніше повідомлялося, відомий одеський сепаратист Єгор Кваснюк, який втік до Росії, поскаржився в ефірі російського телебачення на жахливе ставлення до нього.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся