ua en ru

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!": у мережі розповіли про безлад в анексованому Криму

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!": у мережі розповіли про безлад в анексованому Криму Фото: Керч (karhu53.livejournal.com)

Місцеві жителі показали на знімках одне з міст окупованого півострова

Мешканці Керчі в анексованому Криму розповіли про безлад в місті та про діяльність так званої "влади". Про це написали на сторінці "RoksolanaToday&Крим" в соцмережі Twitter.

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!" – відзначив автор публікації, прикріпивши скріншот публікації місцевих жителів.

"Нового нічого немає. Влада Керчі не любить наше місто. Ці фото зроблені вдень 4 листопада. Наче свято було. Державне. Центр. Сміття, бруд, понівечені дерева (влада думає, що вона обрізку провела). Напевно тому такі оголошення і розклеєні по Керчі: "Куплю роги", - народ думає, що у нас тут сайгаки по вулицях бігають і лосі ходять", - поскаржилися в мережі.

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!": у мережі розповіли про безлад в анексованому Криму

Фото: Окупована Керч (twitter.com/KrimRt)

"Зате кругом залізобетонні блоки "Не пущать", рамки. Влада думає, що цією потворністю вона нас захищає. А жителі Керчі спостережливі і дотепні. ...Хтось написав, що на наступне свято треба всіх змусити через рамки на концерт по-пластунськи проповзати, і одразу буде видно, хто терорист: по підготовці в повзанні", - додали в спільноті "Червоні бордюри. Керч".

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!": у мережі розповіли про безлад в анексованому Криму

"Був у Керчі? Повзи і мовчи!": у мережі розповіли про безлад в анексованому Криму

Скріншот поста (twitter.com/KrimRt)

До речі, поет Орлуша розповів про настрої в анексованому Криму.

Відомий російський поет Андрій Орлов (відомий під псевдонімом Орлуша) не визнав анексію Криму і неодноразово повторював, що півострів належить Україні. Він повідомив про настрої кримчан і одну серйозну поразку України на півострові. Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу".

"Мені доводиться спілкуватися з кримчанами постійно. Розкид, як ви розумієте, величезний – від "Путін – наше все, врятував від кривавих бандерівських фашистів" до людей нормальних і адекватних, яких там явне меншість", - розповів поет.

"У Криму сьогодні все українське притихло, зіщулилося, залякане й забите. Але воно є на кожному кроці. Знаєте, як в дитинстві, на старій парковій лавці колупнеш нову червону фарбу, а під нею – яскравий попередній колір – жовтий, наприклад. Я в останній приїзд в магазинах, на ринку, в кафе говорив з людьми тільки українською (як можу), оскільки у відповідь бачив тільки посмішки, і відповідали всі теж українською, не замислившись, не соромлячись оточуючих. Навіть моє "дякую" зі смішним для вас московським акцентом викликало масу позитивної реакції", - розповів він.