ru ua

"Був дуже п'яним і зарізав ножем": поліція знайшла вбивцю жінки-таксиста в Черкасах

"Був дуже п'яним і зарізав ножем": поліція знайшла вбивцю жінки-таксиста в Черкасах Фото: Поліція (facebook.com odesapolice)

Людині, яка вчинила вбивство, 20 років

У Черкасах знайшли вбивцю жінки-таксиста, яка зникла з 7 на 8 січня. Ним виявився 20-річний чоловік. За його словами, він скоїв злочин, тому що був сильно п'яний. Про це на сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови національної поліції В'ячеслав Аброськин.

"В результаті комплексу проведених заходів знайдений автомобіль жінки. Пізніше встановлений підозрюваний у скоєнні вбивства жінки. Сьогодні він був затриманий. Кілька годин тому знайдений труп потерпілої в лісосмузі. Двадцятирічний покидьок при вчиненні вбивства, за його словами, "був дуже п'яним і зарізав жінку ножем". Співчуття родині вбитої жінки. Спасибі співробітникам поліції Черкас за оперативне встановлення обставин злочину та затримання підозрюваного у скоєнні вбивства", - написав Аброськин.

"Був дуже п'яним і зарізав ножем": поліція знайшла вбивцю жінки-таксиста в Черкасах"Був дуже п'яним і зарізав ножем": поліція знайшла вбивцю жінки-таксиста в Черкасах"Був дуже п'яним і зарізав ножем": поліція знайшла вбивцю жінки-таксиста в ЧеркасахСкріншот (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Як раніше писав Styler, жінку-водія таксі Ірину Чуприну, яка зникла в різдвяну ніч в Черкасах, знайшли мертвою у Смілі.