Швидке реагування: які пультові охоронні компанії існують і як вони працюють
Наші поради допоможуть при виборі служби пультової охорони
На правах реклами
Матеріально-технічна база і достатня кількість груп реагування – вирішальний фактор при виборі пультової охоронної компанії.
Групи реагування бувають двох видів:
1. Група реагування – це чергова машина, в якій знаходиться мінімум одна людина. У разі спрацьовування сигналізації, група реагування виїжджає на сполох з метою оцінити причину спрацювання. У разі знаходження на об'єкті, що охороняється зловмисників – викликається група затримання.
2. Група затримання – це група, де в машині чергують справжні бійці, які пройшли спецпідготовку і здатні самостійно затримати зловмисників.
Всі київські служби безпеки, що пропонують послуги пультової охорони, можна розділити на:
• операторів;
• посередників;
• інсталяторів.
Оператор – це велика пультова компанія, що має достатню матеріально-технічну базу для забезпечення високої якості пультової охорони.
Посередницька пультова компанія взагалі не має груп реагування. Це посередники, які в разі тривоги дзвонять в іншу пультову компанію і просять вислати наряд охорони.
Інсталятор – це монтажна компанія, яка встановлює сигналізацію з подальшим підключенням її на пультову компанію. Вони, як правило, незалежні, однак пультові компанії платять гроші за кожного приведеного клієнта. Відповідно, інсталятори зацікавлені в заробітку і не завжди можуть направити сигнал тривоги надійної компанії.
Крім поліції охорони, яка має вогнепальну зброю, тільки компанія "Сіріус" має на своєму балансі групи затримання і може похвалитися швидким реагуванням.
Матеріал підготовлений за підтримки Служби Безпеки "Атлас-Про".