ua ru

Швидке реагування: які пультові охоронні компанії існують і як вони працюють

Швидке реагування: які пультові охоронні компанії існують  і як вони працюють Фото: Охоронець (opis.pro)

Наші поради допоможуть при виборі служби пультової охорони

На правах реклами

Матеріально-технічна база і достатня кількість груп реагування – вирішальний фактор при виборі пультової охоронної компанії.

Групи реагування бувають двох видів:

1. Група реагування – це чергова машина, в якій знаходиться мінімум одна людина. У разі спрацьовування сигналізації, група реагування виїжджає на сполох з метою оцінити причину спрацювання. У разі знаходження на об'єкті, що охороняється зловмисників – викликається група затримання.

2. Група затримання – це група, де в машині чергують справжні бійці, які пройшли спецпідготовку і здатні самостійно затримати зловмисників.

Всі київські служби безпеки, що пропонують послуги пультової охорони, можна розділити на:

• операторів;

• посередників;

• інсталяторів.

Швидке реагування: які пультові охоронні компанії існують  і як вони працюють

Оператор – це велика пультова компанія, що має достатню матеріально-технічну базу для забезпечення високої якості пультової охорони.

Посередницька пультова компанія взагалі не має груп реагування. Це посередники, які в разі тривоги дзвонять в іншу пультову компанію і просять вислати наряд охорони.

Інсталятор – це монтажна компанія, яка встановлює сигналізацію з подальшим підключенням її на пультову компанію. Вони, як правило, незалежні, однак пультові компанії платять гроші за кожного приведеного клієнта. Відповідно, інсталятори зацікавлені в заробітку і не завжди можуть направити сигнал тривоги надійної компанії.

Крім поліції охорони, яка має вогнепальну зброю, тільки компанія "Сіріус" має на своєму балансі групи затримання і може похвалитися швидким реагуванням.

Матеріал підготовлений за підтримки Служби Безпеки "Атлас-Про".