Колишня дружина нардепа Чекіти заявила, що голова окружкому, де балотується її екс-чоловік, - його нова цивільна дружина

Колишня дружина нардепа Чекіти заявила, що голова окружкому, де балотується її екс-чоловік, - його нова цивільна дружина
Олена Молодцова (фото: facebook.com/elena.molodtsova.79)

Олена Молодцова зажадала виключити зі складу окружкому в Одесі нову дружину Чекіти

Колишня дружина нардепа від Блоку Петра Порошенка Геннадія Чекіти Олена Молодцова звернулася з заявою до голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук з приводу конфлікту інтересів на окрузі, де балотується в Раду її колишній чоловік. Текст заяви Молодцова опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Прошу невідкладно вжити заходів щодо повного усунення зі складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України по виборчому округу №134 голови цієї комісії Тимченко Оксани Іванівни, 1976 року народження (включена у склад комісії та призначена її головою за поданням партії "Відродження"). Так, насправді Тимченко О. В. є близькою особою претендента (у порядку самовисування) в народні депутати по цьому виборчому округу, поки ще діючого народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенко" Чекіти Геннадія Леонідовича", - сказано в заяві.

Молодцова стверджує, що Тимченко - цивільна дружина Чекіти.

"Вона в даний час фактично є дружиною Чекіти Г. Л. (без державної реєстрації шлюбу) та матір'ю їхньої спільної дитини 2006 року народження. Вона зареєстрована за тією ж адресою, за якою зареєстрований і сам Чекіта Г. Л. Більш того, Тимченко О. І., яка є приватним нотаріусом у місті Одесі, працює за тією ж адресою. Крім того, відомо, що більшу частину цивільно-правових угод на користь сім'ї Чекіти протягом тривалого часу засвідчувала саме приватний нотаріус Тімченко Оксана Іванівна", - заявила екс-дружина нардепа.

За її даними, Тимченко призначено головою окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України по виборчому округу №134 по тому ж округу, де висувається Чекіта.

"Вважаю, що вказане є очевидним конфліктом інтересів, і прошу вжити невідкладних заходів до повного усунення зі складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України по виборчому округу №134 голови цієї комісії Тимченко Оксани Іванівни, 1976 року народження", - підсумувала Молодцова.

Колишня дружина нардепа Чекіти заявила, що голова окружкому, де балотується її екс-чоловік, - його нова цивільна дружина

скрін: facebook.com/elena.molodtsova.79

Нагадаємо, раніше ми писали, що Наталія Баласинович прокоментувала лайку і плювки в скандальних відеороликах, які поширилися в соцмережах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся