ua en ru

У Черкасах, крім школярів, невідомою речовиною отруїлися двоє військових

У Черкасах, крім школярів, невідомою речовиною отруїлися двоє військових Фото facebook.com/DPSUkraine

Повідомляється, що солдати втратили свідомість

З'явилася нова інформація про постраждалих в результаті отруєння в Черкасах. Повідомляється, що, крім школярів, в результаті вірогідного отруєння постраждали ще двоє військових з місцевої военской частини. Про це передає видання vikka.ua з посиланням на свого журналіста.

Відомо, що постраждало двоє військових з автобата, розташованого поряд зі школою, де отруїлися більше 50 дітей.

"Їм стало зле, вони втратили свідомість. Зараз перевіряється військова частина, проте поки ніяких результатів перевірок немає", - каже журналіст видання.

У Черкасах, крім школярів, невідомою речовиною отруїлися двоє військових

Фото: Місце інциденту (vikka.ua)

"Є кілька варіантів причин НП - викид з одного з промислових підприємств або розгерметизація автомобільної цистерни, що перевозив хімікати. Можливо, викид був ще вчора, але через учорашньої зливи речовини могли осісти на землю. Яка саме з версій підтвердиться - з'ясують фахівці", - додав він.

Прес-служба ДСНС в Черкаській області інформує, що станом на 14:30, в лікувальні заклади госпіталізовано 53 учня та 2 вчителі. З них 11 дітей перебувають у реанімації в стані середньої тяжкості, решта-в задовільному та легкому стані.

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей у лікарні організована робота психологів ДСНС. З метою визначення причини погіршення стану здоров'я учнів хіміко-радіологічної лабораторії ДСНС на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин.

Раніше повідомлялося, що в Черкасах у вівторок, 8 травня, сталося отруєння більше сорока дітей. Всіх госпіталізували у обласну лікарню з діагнозом "отруєння невідомою речовиною".

Як потрапити на гру фіналу Ліги чемпіонів 26 травня