"Обличчям тупо торгуєте!": У Черкасах вчителька хотіла навчити дітей "любити радянську владу"

У Черкасах вчителька хотіла навчити дітей "любити радянську владу"
Вчителька (Колаж РБК-Україна)

Педагог неодноразово висміювала і принижувала дітей під час уроків

У Черкасах законно звільнили вчительку англійської мови за аморальну поведінку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Зазначається, що конфлікт між вчителькою Наталією Макаренко та батьками, а також місцевим департаментом освіти тривав з кінця 2016 року. Відомо, що під час уроків жінка кричала на дітей і обіцяла навчити їх "любити радянську владу".

Крім того, педагог неодноразово ображала дітей, переходила на особистості. Зокрема, в її лексиконі зустрічалися фрази: "Ти відстрелюєш хоч щось?!", "Вероніка, ти нормальна?! Чи ні?!", "Обличчям тупо торгуєте!" і тому подібне.

Відео: Вчителька хотіла навчити дітей "любити радянську владу" (tsn.ua)

Під час судового засідання суддя постановив звільнити вчительку "за дії, що принижують гідність учнів": словесні образи, публічне відчитування та висміювання недоліків дитини, принизливі звернення, насмішка над поведінкою, крик, авторитаризм, погрози, залякування, ненормативна лексика (сленг, просторіччя).

Сама Макаренко говорить про те, що буде до кінця відстоювати неправомірність свого звільнення. Однак, з огляду на чинне законодавство, міжнародне право щодо захисту дітей, їхніх прав та інтересів, можна вважати, що для задоволення її апеляційної скарги підстав не вистачає.

Відео: Вчителька принижує дітей (YouTube/Телеканал АНТЕНА)

До речі, у Хмельницькому представники УПЦ МП пропагують "рускій мір".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся