ru ua

У Черкаському пологовому будинку вибухнув скандал через малюка, який знаходиться в комі з перших хвилин народження

У Черкаському пологовому будинку вибухнув скандал через малюка, який знаходиться в комі з перших хвилин народження Фото: Дитина (pixabay.com/ru/users/Unsplash)

Батьки дитини звинувачують у всьому лікарів

У Черкасах в пологовому будинку "Матері і дитини" вибухнув скандал. Дитина, яка народилася, з перших хвилин перебуває в комі і не приходить до тями. За словами батьків, у всьому винні лікарі. Про це повідомляє ТСН.

Медик, який приймав пологи, вирішив не робити кесарів. Хоча ультразкувове дослідження показало дворазове обвиття пуповиною. У пологовому будинку, де тиждень тому народився Макарчик, запевняють, що обвиття не є показанням для операції, а передбачити такий результат було неможливо.

Мама Світлана перебуває в шоковому стані від того, що сталося, і весь час молиться. Вона каже, що це бажана дитина і при вагітності у неї ніяких проблем не виникало. Однак на УЗД перед пологами стало ясно, що плід обвитий пуповиною.

Світлана просила лікарів зробити їй кесарів розтин.

"Я бачила на датчику, що серцебиття дитини весь час падало. Але лікар казав, що все нормально, що нічого страшного. Народиш сама", - розповіла жінка.

Лікаря, який приймав пологи, відшукати у лікарні не змогли. Відомо лише те, що його перевели на іншу посаду.

Головний лікар пологового будинку, зате, обережно натякнув, що з таким стажем його підлеглий міг би бути уважніше.

"Не буває так, що стан дитини миттєво став поганим. Лікар все таки недооцінив обвиття пуповиною навколо шиї", - повідомив інший медик.

Читайте також як дівчинку Настю з пухлиною головного мозку везуть на операцію в Стамбул.