ua en ru

У Чернігові підлітки побили школярку і зняли процес на відео

У Чернігові підлітки побили школярку і зняли процес на відео Фото: Школярки

Дівчата шкільного віку влаштували бійку

У Чернігові кілька підлітків побили 15-річну ученицю місцевої школи. Поруч стояли інші учениці, які зняли процес на відео та бездіяльно дивилися на те, як б'ють дівчину. Відповідне відео опублікували в мережі.

На ролику видно, як кілька дівчат шкільного віку оточили іншу дівчинку. Її штовхали, били кулаками по тілу й обличчю. Потім одна з дівчат взяла школярку за волосся та вдарила її коліном в обличчя, після чого штовхнула головою об дерево.

У прес-службі поліції Чернігівській області повідомили, що вже встановили особи всіх учасниць інциденту та розпочали кримінальне провадження.

"Слідчим відділом Чернігівського відділу поліції проводиться розслідування за фактами заподіяння тілесних ушкоджень 15-річній чернігівській школярці. Процес побиття дівчини знайшов відображення в відеоматеріалах, розміщених в соцмережах очевидцями бійки, і надалі розтиражованих різними інтернет-ресурсами. Поліція встановила всіх дійових осіб цього правопорушення. Вони опитані, відповідно до чинного законодавства, у присутності педагогів і батьків", – повідомили в прес-службі поліції Чернігівської області.

Відеозапис долучили до інших матеріалів кримінального провадження.

До речі, продавчиня з Дніпра розповіла, за що вона вдарила вдову бійця АТО.