У Чернігові водій викинув з маршрутки відому волонтерку "Маму Таню"

STYLERLIFE        15.09.2016 - 08:40
Фото: Медику відмовили в проїзді (4ernigiv.info)
Фото: Медику відмовили в проїзді (4ernigiv.info)

Медик-волонтер зазначила, що такий інцидент стався на маршруті вперше. Перевізник, у свою чергу, повідомив, що водія звільнили

У Чернігові медика з позивним "Мама Таня", яка брала участь в АТО разом з батальйоном "Айдар", вигнали з маршрутного автобуса. Водій маршрутки відмовився везти Тетяну Борисенко безкоштовно за пред'явленням посвідчення учасника бойових дій.

Медик вирішила зафіксувати подію на відео, але водій, помітивши це, різко натиснув на гальмо, через що жінка впала і вивихнула ногу.

В пам'ять про зону АТО і полон у "Мами Тані" залишилася контузія, поранення в ногу і травма голови після жорстоких тортур. А після інциденту в маршрутці до проблем Борисенко додалася травма ноги.

Медик кілька днів очікувала від водія вибачень, але він не захотів цього робити. При цьому перевізник Володимир Шульман запевняє, що водія звільнили.

"Водія я звільнив. Особисто я їй говорив, я вибачаюся. Просто розумієте, є десять людей нормальних, а одинадцятий – як завжди", - розповів він ТСН.

"Якщо один має право на сидяче місце, він сів – дайте іншому постояти. Якщо йдуть порожні автобуси, ну провезіть їх, невже так важко? Вони свої УБС заслужили в боях", - зізналася Борисенко.

Нагадаємо, раніше у Києві водій-хам не пустив в маршрутку інваліда.

Темы: Новини ООС    Теги: Чернигов
On Top