ua en ru

"Чорношкірим і собакам вхід заборонено": блогер про заборону на в'їзд в Росію жителям "ДНР"

"Чорношкірим і собакам вхід заборонено": блогер про заборону на в'їзд в Росію жителям "ДНР" Фото: (zoom-foto.com)

Блогер вважає, що Росія ставиться до своїх підопічних, жителів "ДНР", як до людей третього сорту

Учасник АТО Євген Дикий, відомий український блогер заявив, що заборона на переміщення жителів "Л/ДНР" в Росію під час чемпіонату світу з футболу — справжнє ставлення до жителів окупованої території. Про це він розповів в прямому ефірі ObozTV.

"В дуже давні расистські часи на деяких закладах писали "чорношкірим і собакам вхід заборонено". Приблизно так Росія ставиться до своїх вихованців – до підзахисного російськомовного населення, заради якого вони тут тримають цілу армію. Це чудова демонстрація того, що російськомовне населення їм необхідно тільки як формальний привід для своєї політики, а як на людей їм на них плювати", — поділився думкою блогер.

Блогер також порівняв ставлення Кремля до жителів Донбасу зі ставленням до власного народу. Він сказав, що у росіян у самих "прав небагато", але ставлення до жителів окупованих регіонів набагато гірше.

"За що боролися, на те напоролися. "Путін, введи" — і ось отримали", – сказав Євген.

Блогер також нагадав, що в Росії було зафіксовано велику кількість резонансних злочинів, які були вчинені екс-бойовиками "Л/ДНР".

"Кримінальні відморозки отримали бойову зброю і мандат безкарності на своїй території. Це змінює психологію. Вони з цією психологією приїжджають в "матінку-Росію" і вирішують питання абсолютно так само, як вони звикли на окупованих територіях. А на це вже Росія не підписувалася. Там абсолютна монополія на насильство у російської влади. А тут приїжджають "безпредільники" і починають валити когось у своїх кримінальних розборках", — зазначив боєць АТО.

Нагадаємо, що Росія з 1 червня 2018 року заборонила населенню "Донецької та Луганської республік" в'їзд на територію РФ у зв'язку з проведенням чемпіонату світу з футболу.

Відео: video.rbc.ua