ua en ru

У Чернівцях водій збив дитину на переході і втік з місця ДТП

У Чернівцях водій збив дитину на переході і втік з місця ДТП Фото: ДТП за участю дітей

У мережі обурені вчинком хама-порушника за кермом автомобіля

У Чернівцях на вулиці Руській сталося ДТП за участю дитини і автомобіля. Водій збив дівчинку зі шкільним рюкзаком на пішохідному переході. Відео опублікували в місцевій групі СтопХам у Facebook.

вул. Руська, навпроти "Злагоди". Дитина втікла, авто поїхало.. ..

Опубліковано Мар'яном Мар'яном 7 квітня 2017 р.

У ролику видно, як білий автомобіль додав швидкість перед пішохідним переходом, дівчинка намагалася встигнути перебігти дорогу і отримала удар бічною частиною машини. Після цього вона піднялася, забрала з дороги рюкзак і вийшла на тротуар. За словами автора ролика, водій відразу втік з місця події, потраждала - теж.

В коментарях дівчинку звинувачують в тому, що навіть на пішохідному переході їй варто було подивитися по сторонам, а водію докоряють за те, що він злочинно проігнорував удар.

"Дитина не вміє переходити вулицю. Але водій! Людей на переході було видно, він повинен був зупинитися. І навіть якщо "провтикав". Буває. Не зупинитися і не перевірити, що трапилося? Жах!" – пише Лариса Сергєєва.

"Тут спірне питання, хто правий, хто винен! Але водій, як мінімум, повинен був залишитися і поцікавитися, як дитина!" – вважає учасник групи Віталій.

До речі, у Львівській області вчитель вдарив дитину, у якої проблеми зі слухом.