Під чорними парасольками: у Києві пройшла акція проти рабства

STYLERLIFE        16.10.2016 - 12:50
1538
"Стоп, Путін!": акція української діаспори пройде 14 жовтня у 60 країнах "Я не боюсь сказати": флешмоб, начатый украинкой, вышел на международный уровень
Фото: Акція проти рабства в Києві (24tv.ua)
Фото: Акція проти рабства в Києві (24tv.ua)

Учасниці акції пройшли три кілометри по столиці, роздаючи листівки

У Києві пройшла акція проти рабства, учасники якої вийшли на вулицю під чорними парасолями. Учасники акції – переважно жінки – пройшли по центру столиці, роздаючи листівки.

За їх словами, за роки незалежності в Україні від насильницького праці постраждали близько 160 тисяч громадян, четверо з п'яти – жінки.

Як роз'яснила учасниця акції заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, читаючи оголошення про те, що на збір ягід в Польщу потрібні працівники з зарплатою в дві тисячі євро, потрібно розуміти, що це нереально, адже заробіток самих громадян Польщі становить як раз цю суму.

Київський маршрут учасників маршу проти рабства склав близько трьох кілометрів. А всього в світі хвиля антирабовладельческой акції пройшла в 40 країнах світу.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо про жебрацькі заробітки будівельників Керченського мосту, які почали збігати на батьківщину.

On Top