ua en ru

"В волоссі застрягали": в Одеській області мешканцям багатоповерхових будинків подають воду з хробаками

"В волоссі застрягали": в Одеській області мешканцям багатоповерхових будинків подають воду з хробаками Фото: Вода (УНІАН)

Місцеві показали свою воду на відео

Жителі міста Арциз в Одеській області поскаржилися на брудну воду з хробаками, яка тече з кранів.

За словами місцевих жителів, в місті вже кілька років є проблема з живністю у воді. Але тепер стало ще гірше. Найбільш помітною проблема стає після циклів відключення і відновлення подачі води, передає ТСН.

"У нашому будинку вже більше року ось така проблема після того, як відключають і потім включають воду, - з живністю", - розповіла мешканка вулиці Преображенської Олена Зубак.

Вона опублікувала на сторінці "Арцизская Беседка" в Facebook відео черв'яків, які разом з водою заповнили її ванну. Інцидент стався в кінці жовтня. У коментарях до відео вона додала знімок, і написала, що влітку у воді знаходили і пуголовків.

Добрий вечір!!! Може хтось зможе відповісти,до яких пір буде текти з крану вода з хробаками по вул. Преображенська будинок 6????І після цього кажуть що ми споживаємо питну воду???

Опубліковано Аленою Зубак 27 жовтня 2017 р.

Відео: Черв'яки у ванній (facebook.com/groups/artsyz)

"В волоссі застрягали": в Одеській області мешканцям багатоповерхових будинків подають воду з хробаками"В волоссі застрягали": в Одеській області мешканцям багатоповерхових будинків подають воду з хробаками

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/artsyz)

"Вже і страшно чистити зуби з цією водою... Пити купуємо, скоро і з баночками будемо бігати вмиватися і чистити зуби", - повідомили місцеві жителі.

"Я теж живу на Преображенській, 6, вода теж тече з хробаками. Влітку було неможливо зуби почистити, доводилося набирати в кухоль води щоб не траплялися черв'яки. Мовчу про купання дітей, черв'яки в волоссі застрягали", - розповіла у коментарях під відео Олена Лозанюк.

Повідомляється, що люди неодноразово скаржилися на воду і комунальникам, і міській владі.

"Однак, коли черв'яки полізли з водопроводу в минулий раз, у "Водоканалі" просто порадили "відстоювати воду". Місцеві депутати теж особливо допомогти не можуть", - процитували мешканців у місцевому виданні Oblvesti.

"Близько року тому в мікрорайоні було зібрання депутатів. Ми з сусідами принесли банки з хробаками. Всі подивилися, дуже сильно здивувалися, але ніяких заходів не вжили", - написала Зубак.

На проблему відреагував міський голова Володимир Міхов. На своїй сторінці у соцмережі Facebook він написав, що ситуацію могли б вирішити "тупикові скиди води", для того, щоб періодично скидати сміття, що накопичилося в трубах.

"Такого в нашій схемі водопроводу немає, або воно не працює", - зазначив Міхов.

Мер Арциза запевнив, що проблему вже вирішують. Відзначається, що Кабмін виділив 1,15 млн грн на капітальний ремонт першого резервуару чистої води, і зараз розробляється проектно-кошторисна документація.

"В волоссі застрягали": в Одеській області мешканцям багатоповерхових будинків подають воду з хробаками

Скріншот поста (facebook.com/Владимир_Михов)

До речі, у Тернополі жінка купила рибу з "чужим".