ua en ru

"Читав гуморески розбрату": Ганапольський прокоментував смерть Задорнова

"Читав гуморески розбрату": Ганапольський прокоментував смерть Задорнова Фото: Матвій Ганапольський (Матвій Ганапольський facebook)

Також журналіст вказав на особливість росіян

Відомий журналіст Матвій Ганапольський прокоментував смерть російського сатирика Михайла Задоронова і зазначив, що росіяни готові із захопленням сприймати різкі висловлювання про поганий життя на Заході, не замислюючись про справжній стан справ. Про це журналіст висловився в ефірі "Ехо Москви".

“Смерть Задорнова і його смерть це чудовий урок для всіх нас. Тому що після того, як людина йде, — адже йому ніхто не забороняв виступати, — настає "гамбурзький рахунок". Коли підведена риска. Не тому, що боялися до цього говорити про Задорнова. Про те, що він досить дивну тему взяв для себе – тема називалася "ну, тупі" — по суті, Задорнов ще старих часів предтеча Соловйова і Кисельова. По суті, про, що ми зараз бачимо в аналітичних програмах – це "задорновщина", - сказав Ганапольський.

На думку Ганапольського, після смерті люди судять про людину.

"Друга історія – у людини був бізнес "вони тупі". Ми зараз не будемо говорити, що це купували. Так я вам хочу сказати, що Соловйов, який, як найкращий ведучий отримав ТЕФІ, — зараз це теж купують. Тому, коли людина помирає, люди мають право підвести риску – а що цей чоловік робив? Прославився тим, що читав гуморески розбрату – можна так сказати, — про те, що американці дебіли і ідіоти", - сказав він.

Як раніше писав Styler, родичі російського сатирика Михайла Задорнова, який помер після тривалої боротьби з раком головного мозку, звернулися до його шанувальникам.