ПП на лінії електропередач: Крим та південні області України можуть залишитися без світла

STYLER LIFE 20.11.2015 - 22:32
Фото: Біля Криму підірвали ЛЕП і підняли прапор України Фото: Біля Криму підірвали ЛЕП і підняли прапор України

Інциденти сталися в Генічеському та Чаплинському районах. На одну з підірваних опор був піднятий прапор України

Вранці 20 листопада невідомі підірвали дві опори однієї з ліній електропередач в Херсонській області на кордоні з окупованим Кримом. Інші дві - працюють. Але при сильному вітрі, можуть вийти з ладу, попередили енергетики. Тоді світло пропаде не тільки на півострові, а й у половині Херсонської та Миколаївської областей, повідомляє телеканал "112 Україна" з посиланням на інформацію "Укренерго".

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України заявили, що зараз фахівці докладають всі зусилля, щоб відновити безпечні постачання електроенергії для громадян, які проживають в АР Крим та південних районах Херсонської області. На сторінці Міністерства в Facebook опубліковані знімки електроопор, які були підірвані.

 

Українські енергетики докладають усіх зусиль, щоб відновити безпечне постачання електроенергії до громадян, які проживаю...

Posted by Міністерство енергетики та вугільної промисловості України on 20 листопада 2015 р.

Варто відзначити, що це вже третій підрив ліній електропередач на кордоні з Кримом.

Учасники продовольчої блокади Криму, які вимагають і його енергетичної ізоляції, заявили: до диверсії непричетні. Але ремонтників не пропустять.

Нагадаємо, що 20 вересня розпочалася безстрокова акція по блокуванню вантажного транспорту, який прямує у Крим з продуктами і товарами.