ua en ru

"Що робити? Мене можуть убити": Жириновський заявив, що йому дзвонив Янукович в ніч своєї втечі

"Що робити? Мене можуть убити": Жириновський заявив, що йому дзвонив Янукович в ніч своєї втечі Фото: Володимир Жириновський (kremlin.ru)

Російський політик спілкувався з екс-президентом України

Депутат нелегітимної Госдуми РФ Володимир Жириновський заявив, що в ніч на 23 лютого 2014 роки йому дзвонив Віктор Янукович. Про це він розповів в ефірі телеканалу "Росія-1".

Жириновський заявив, що якби він тоді був президентом РФ, то недопустив би втечу Януковича з України.

"У ніч на 23 лютого Янукович мені в Кремль дзвонить - "Що робити? Мене можуть вбити". Я кажу, щоб він зупинявся в Харкові і туди посилаю дивізію", - сказав він.

Відео: Жириновський розповів про дзвінок Януковича (youtube.com/Пересвіт Трачов)

Жириновський заявив, що Янукович був законним президентом України і міг з Харкова, куди він втік спочатку, повернутися назад до столиці, і "київський режим не був би сформований".

До речі, стало відомо, як живе сім'я побіжного Януковича в Сочі.

Сестра кухарки Любов Полежай, з якою живе побіжний екс-президент України, зареєструвала фермерське господарство в Центральному районі Сочі на вул. Виноградній.

Підприємство займається вирощуванням розсади, розведенням великої рогатої худоби та буйволів, виробництвом сперми і молока, вирощуванням зернових і олійних культур, винограду, овочів, трюфелів і горіхів.