ua en ru

"Ледь не помер": підозрюваний у ДТП в Харкові розповів про стан здоров'я

"Ледь не помер": підозрюваний у ДТП в Харкові розповів про стан здоров'я Фото: Неннадий Дронов ((facebook.com/nikolay.krivolapoff)

Водій Volkswagen Touareg утримується під вартою

Другий підозрюваний у ДТП в Харкові, яка відбулося 18 жовтня, Геннадій Дронов скаржиться на стан здоров'я. Про це він заявив під час слідчого експерименту на місці аварії. Відповідне відео було опубліковано на каналі "Новини України Вісті Ньюс" в YouTube.

"Вчора було дуже погано. Вчора ледь не помер. Мені всього лише таблеток дали, і все", - поділився він з журналістами.

Відео: Геннадій Дронов розповів, як себе почуває (youtube.com/Новини України Вісті Ньюс)

Геннадій Дронов зазначив, що збирається оголосити голодування, якщо йому не пом'якшать запобіжний захід. Підозрюваний хоче домогтися домашнього арешту, а не утримання під вартою, однак Апеляційний суд відхилив його прохання.

Нагадаємо, що 18 жовтня на вулиці Сумській в Харкові автомобіль Lexus зіткнувся з Volkswagen Touareg і вилетів на тротуар, де збив перехожих. В результаті аварії п'ятеро людей загинули на місці, ще одна дівчина померла вранці 26 жовтня.

Водія Lexus 20-річну Олену Зайцеву заарештували 20 жовтня, а 6 листопада було оголошено про подозрении286 водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову.

До речі, під час оголошення рішення суду Дронов впав на стіл. Водій Volkswagen Touareg брав участь у засіданні в режимі відеоконференції.

Апеляцію Дронова розглядали у четвер, 16 листопада. Суд ооставил своє попереднє рішення в силі, не задовольнивши апеляційну скаргу підозрюваного. Геннадія Дронова будуть утримувати під вартою до 19 грудня.