ua en ru

"ДАП, яким я його побачив": Лойко показало нові фото Донецького аеропорту

"ДАП, яким я його побачив": Лойко показало нові фото Донецького аеропорту Фото: колаж РБК-Україна

"Чотири роки тому. ДАП, яким я його побачив", - розповів автор "Аеропорту"

Американський військовий кореспондент, письменник і фотограф Сергій Лойко опублікував в мережі фотографію Донецького аеропорту, яким він побачив вперше в 2014 році. Фото опубліковане на його сторінці в соцмережі Facebook.

"Чотири роки тому. ДАП, яким я його побачив. Фото, що раніше не було обубліковано", - говориться повідомленні Лойко.

"ДАП, яким я його побачив": Лойко показало нові фото Донецького аеропортуДонецький аеропорт (Фото: facebook.com/sergei.loiko)

Нагадаємо, Лойко став єдиним іноземним журналістом, який побував в заблокованому бойовиками Донецькому аеропорту. Серед українських військових і добровольців він провів чотири дні. Тоді він і почав свій роман, дія якого розгортається щохвилини протягом останніх п'яти днів більш ніж 240-денної блокади аеропорту.

Пізніше, на основі своїх авторських матеріалів для газети "Лос-Анджелес Таймс" Лойко написав книгу. Роман "Аеропорт" було видано ТОВ "БрайтСтарПаблишинг" у 2015 році. Тільки в Україні його роман "Аеропорт" розійшовся 50-тисячним тиражем. Видання вийшло у багатьох країнах Європи.

Як повідомлялося раніше, роман Сергія Лойко про захист Донецького аеропорту був номінований на премію імені Тараса Шевченка у 2017 році в номінації "Література".

Нагадаємо, відомі військові журналісти Сергій Лойко і Аркадій Бабченко посварилися через перемоги українського боксера Олександра Усика у Всесвітный боксерськый суперсерії.

Раніше Лойко зазначив, що для розв'язання збройного конфлікту на Донбасі не було жодних значних причин: "Це сама надзвичайна війна, на якій я був. Я об'їздив весь світ у пошуках воєн за час своєї журналістської кар'єри. Цієї війни не повинно було бути. Не було жодної вагомої причини для такої конфронтації в країні, тим більше для збройного протистояння, яке було повністю організовано Росією".

Дивіться також