ua en ru

"Навіть коли він помре, наступного президента будуть звати Путін": письменник емоційно звернувся до росіян

"Навіть коли він помре, наступного президента будуть звати Путін": письменник емоційно звернувся до росіян Колаж РБК-Україна

Жителі РФ самі погоджуються на "добровільне, абсолютно демократичне рабство"

Росіянам потрібно відмовитися від виборів президента, так як підсумок їх гранично ясний. Про це на своїй Facebook-сторінці написав відомий письменник Ян Валетов.

Він нагадав, що Володимир Путін і так вже сидить на президентському троні довше, ніж Леонід Брежнєв.

"У мене питання до росіян - причому, як до френдів, так і до ватного контингенту. Скажіть, а навіщо в Росії проводити вибори? Вам що, гроші нікуди дівати? Результат відомий. Переможець відомий. Різні випадкові неймовірності відсікаються на кандидатському рівні. Конкуренції не просто немає, а не передбачається. Та коронуйте ви його вже! Він і так править довше Брежнєва, думаю, з вашою безмежною підтримкою легко випередить Сталіна", - емоційно звернувся до росіян Валетов.

За його словами, альтернатива у вигляді Ксенії Собчак "надає фарсу незабутній фентезійний колорит".

"Загалом, більш безглуздого дійства, ніж так звані вибори в Росії, я ще не бачив. Все відомо, тримати інтригу нема на чому, але всі роблять вигляд, що вибирають. Притому, будьте впевнені, ви його реально виберете. Без підтасувань, "каруселей“, вкидань - абсолютною більшістю і в одну хвіртку. У першому турі. Щиро проголосуєте за це убозтво. З усією любов'ю вашої таємничої російської душі", - додав він.

"І це, мабуть, найстрашніше - добровільне, абсолютно демократичне рабство, яке ви самі вибираєте собі кожен раз. Навіть коли він помре, наступного президента будуть звати Путін", - резюмував Валетов.

Користувачі мережі в своїй більшості підтримали письменника.

"А побухати... Такий привід скасовувати не можна", - пожартував один з юзерів.

"Навіть коли він помре, наступного президента будуть звати Путін": письменник емоційно звернувся до росіян

Скріншот коментарів (facebook.com/ian.valietov)

Раніше відомий письменник розповів, хто головний ворог України.