ua en ru

"Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом"

"Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом" Фото: Макарони (pixabay.com/ru/users/ulleo)

Про неприємну знахідку в продуктах чоловік повідомив у соцмережі

У Львові чоловік купив в одному з супермаркетів макарони, але вдома його чекав дуже неприємний сюрприз. Виявилося, що в продукті присутні черв'яки. Про це сам Володимир Бикетов написав у співтовариство Varta1 Facebook.

"Вчора купили в "Сільпо" макарони з черв'яками", - підписав він фотографії, на яких можна побачити безхребетних.

"Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом""Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом""Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом"Скріншот (facebook.com/groups/govarta1)

Користувачі соцмережі обурилися неякісним товаром з черв'яками.

"Такий делікатес взимку і наживка для риби", - написаля Ярослава Ярослава.

"Це по-флотськи, з м'ясом відразу", - відреагував Сергій Давидченко.

"Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом"Скріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

Деякі люди порекомендували чоловікові скаржитися на товар.

"Беріть ці макарони і черв'яків.... фото свої, і швиденько в той супермаркет, доводьте свої права споживача, а працівника, який був тоді на розкладці цих продуктів, не забудьте нагодувати цими макарошками", - написала Вікторія Бекар.

"Метелики молі живуть майже в усіх хлібопродукти. Шкода, але так трапляється", - прокоментував Ігор Корнійчук.

"Делікатес взимку і наживка для риби": у львівському супермаркеті чоловік купив макарони з "сюрпризом"Скріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

Читайте також у столичному супермаркеті продають продукти з цвіллю.