ua en ru

День Гідності і Свободи: активістки Femen влаштували "голий" протест під адміністрацією президента (відео)

День Гідності і Свободи: активістки Femen влаштували "голий" протест під адміністрацією президента (відео) Кадр з відео (YouTube/FEMEN Movies)

Напівоголені жінки намагалися продемонструвати "досягнення" революції

У День Гідності і Свободи, у вівторок, 21 листопада, учасниці руху Femen влаштували чергову "голу" акцію. На вулиці Банковій біля кордону силовиків на підході до Адміністрації президента стояли дві напівголі активістки. Про це повідомляється на сайті організації.

"Від мрії до реальності. Єдиним досягненням Революції гідності було загадкове збагачення президента шоколаду Порошенко і його соратників. Піднесення волі було замінено апатією людей і олігархічної контрреволюцією. Люди в лайні - влада в шоколаді", - зазначається на сайті.

День Гідності і Свободи: активістки Femen влаштували "голий" протест під адміністрацією президента (відео)

Фото: Femen (femen.org)

Відео: Активістки влаштували чергову акцію (YouTube/ FEMEN Movies)

Раніше повідомлялося, що у Вінниці напівгола активістка Femen спалила "трамвай".

Активістка Femen підпалила декорацію у вигляді трамвая. Провокативну акцію напівоголена дівчина влаштувала біля головного магазину "Roshen".

"В лігві звіра - місті Вінниця, біля головного магазину "Roshen" загоряння сталося прикре декоративного трамвайного вагона. Відповідальність за пироакцию взяла на себе секстримистская угрупування Femen", - сказано в спільноті.

Як зазначено в пості, приводом для акції стали чергові викриття фінансових афер Петра Олексійовича, пов'язаних з публікацією "райських документів".