ua en ru

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці Майдану

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці Майдану Фото: День гідності та свободи на Майдані Незалежності (РБК-Україна)

У понеділок, 21 листопада, українці згадують події трирічної давнини

У день гідності та свободи в Києві на Майдані Незалежності зібралися люди, щоб згадати події, які сталися у листопаді 2013 року. Тоді українці вийшли на центральну площу столиці, щоб показати свою незгоду зі зміною проєвропейського курсу України.

На Майдані люди зібралися біля хреста Небесної сотні, щоб вшанувати пам'ять загиблих учасників революції - кияни несли квіти і свічки до меморіалу з фотографіями.

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануФото: Активісти палили шини на Майдані Незалежності (РБК-Україна)

В 19:00 на Майдані Незалежності з нагоди річниці Революції гідності почалося віче біля стели. Після цього почався марш громадянського корпусу "Азов" до Адміністрації президента.

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануФото: Активісти влаштували погроми в центрі (РБК-Україна)

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануФото: Радикали проникли в "Ощадбанк" (РБК-Україна)

У той же час присутні на площі люди намагалися пронести покришки і підпалити шини, із-за чого почалися сутички з поліцією. Пізніше учасники акції протесту влаштували пікет під офісом Віктора Медведчука, згодом розбивши скло на цокольному поверсі. Крім того, вони запалювали фаєри і "димовухи". Пожежа у приміщенні загасили. Але радикали не до кінця були впевнені, що це саме Медведчука офіс.

День гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці МайдануДень гідності та свободи: фоторепортаж з третьої річниці Майдану

Фото: Активісти палили шини на Майдані Незалежності (РБК-Україна)

Частина активістів відокремилася від основної маси і підійшла до відділення російського "Сбербанку" біля метро "Льва Толстого". Мітингувальники розбили вітрини та вікна кас, зняли вивіску і виламали двері, проникнувши всередину. Поліція заблокувала активістів всередині будівлі.

Раніше у мережі присвятили вірш річниці Майдану, написаний Юрієм Бутусовим.