ua en ru

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото) Колаж РБК-Україна

На місці розстрілів учасників Революції Гідності повісили рекламу з Оксаною Марченко

У Києві на вулиці Грушевського на колонах входу до стадіону "Динамо" імені Валерія Лобановського де сталися масові розстріли учасників Революції Гідності, в переддень відзначення початку революційних подій вирішили повісити рекламний банер з Оксаною Марченко, яка є кумою президента РФ Володимира Путіна. Однак активісти спалили рекламу нового проекту з відомою ведучою. Про це повідомили на сторінці "Анафема" в соцмережі Facebook.

"Повісити тряпку з ботоскною пикою куми Путіна і дирки Віктора Медведчука в переддень річниці Революції Гідності. На колонах стадіону ім. Валерія Лобановського. Поряд з місцем, де загинули Нігоян та Жизневський. Де було покалічено десятки людей. Це тролінг такий? Ну нічого мр*зі, на ваш тролінг завжди знайдуться коктейлі і щось по-серйозніше. Время жечь.
Суркіс, прівєт тобі", – написали у спільноті.

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)

Фото: Банер до підпалу та у вогні (facebook.com/anafema.org)

Нагадаємо, Оксана Марченко є дружиною Віктора Медведчука. Їхня донька Дарина – похресниця Володимира Путіна та Світлани Медведєвої – дружини колишнього президента РФ Дмитра Медведєва.

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)

Скріншот поста (facebook.com/anafema.org)

У коментарях автори публікації також додали обкладинку журналу, на якій те саме зображення Марченко.

Також в мережі додали, що у проекті беруть участь українські співачки Ані Лорак, Віра Брєжнєва, Ірина Білик та воротар нашої збірної Андрій П'ятов.

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)

Фото: Обкладинка журналу (facebook.com/anafema.org)

"Тіки стадіон не спаліть ненароком", - відзначили у мережі.

"Реклама на "Інтері" - там весь бомонд нашей раши - від Повалій до Куйок (здається то все ж таки вона була). От всі хто мотається в Россію, всі там, дуже рада, що не знайшла там ані Вакарчука, ані Тіну Кароль, ані Притулу. А тільки тих, у кого " мистецтво понад усе!" – написала одна з користувачів.

День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)День Гідності та Свободи: у Києві спалили банер з кумою Путіна (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/anafema.org)

До речі, українська журналістка жорстко висловилася про нове шоу з Марченко.

Відома українська журналістка Тетяна Заровна вважає, що новий шоу-проект на телеканалі Інтер, ведучою якого стала дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, насправді зовсім не про будівництво будинку.