День Соборності: кияни розгорнули найбільший прапор України (відео)

Понеділок 22 січня 2018 18:13
День Соборності: кияни розгорнули найбільший прапор України (відео)
Фото: Прапор України (РБК-Україна)

До розгортання стяга було залучено понад 700 осіб

Жителі столиці відзначили День Соборності України розгортанням найбільшого національного прапора.

У понеділок, 22 січня, в центрі столиці на Хрещатику понад 700 осіб розгорнули синьо-жовтий прапор протяжністю в 1 кілометр. Стяг створили скарбники всіх регіонів в рамках всеукраїнської акції "Об'єднаємо Україну!".

Захід розпочався о 11 годині. Прапор, на якому представлені всі території країни, був розтягнутий з Європейської площі до кінця вулиці Хрещатик.

Відео: в Києві розгорнули найбільший український прапор (РБК-Україна)

За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту "Книга рекордів України", акція потрапить в українську "Книгу рекордів" в категорії "Масові заходи, розміри".

Варто відзначити, що всеукраїнська акція "Об'єднаємо Україну!" повинна завершитися з'єднанням між собою двох частин полотна зі Східної та Західної України в єдиний прапор.

Мета Всеукраїнської казначейської акції "Об'єднаємо Україну!" і з'єднання прапорів з символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор - засвідчення єдності України в її цінності і прагнення до миру.

З серпня 2017 року до січня 2018 загальна полотнище передавалося скарбниками України з регіону в регіон і доповнювалося прапорами територіальних одиниць, які скарбники пришивали вручну.

До речі, на День Соборності українці створили "живий ланцюг" і розгорнули національний прапор.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся