Депутати хочуть перенести дату святкування Дня Незалежності

Депутати хочуть перенести дату святкування Дня Незалежності
Колаж РБК-Україна

24 серпня нардепи пропонують також залишити святковим днем

Народні депутати України зареєстрували проект постанови, яким пропонується перенести дату святкування Дня Незалежності. Відповідний проект зареєстрували на сайті Верховної Ради 10 жовтня.

У постанові зазначено, що дату святкування Дня Незалежності пропонується перенести на дату проголошення IV Універсалу УНР - 22 січня. При цьому депутати пропонують лишити 24 серпня вихідним днем і перейменувати його в День відновлення Незалежності України.

"Вважати день 22 січня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне свято", - зазначено у тексті постанови.

В даному законопроекті є ще один пункт. Він стосується дати незалежності України. Нардепи пропонують вважати незалежність Української держави з 22 січня 1918 року, з дня проголошення IV Універсалу Центральної Ради Української Народної Республіки.

Авторами законопроекту виступили представники партії "Свобода" - Андрій Іллєнко, Михайло Головко, Олег Осуховський, Олександр Марченко та Юрій Левченко.

Як пояснили ініціатори проекту, це дозволить відновити історичну справедливість, посилити почуття патріотизму серед громадян України, що буде що буде сприяти зменшенню податливості до антидержавній пропаганді, буде стабілізувати суспільно-політичні настрої в державі.

День незалежності 24 серпня в Україні відзначається з 1992 року. А 22 січня в Україні відзначається День Соборності.

До речі, раніше ми писали про те, що Пашинський купив катер за суму, що перевищує його дохід за весь 2017 рік.

А також повідомляли про те, що Порошенко схвалив закон про рівні права чоловіків і жінок в армії.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся