ua en ru

"Десятки тіл": волонтери розповіли про загибель українців в полоні бойовиків

"Десятки тіл": волонтери розповіли про загибель українців в полоні бойовиків Фото: Могили українських солдатів (facebook.com/backandalive)

"Заручники до останнього дзвонили додому"

У мережі розповіли про загибель українських добровольців у полоні. Про це повідомили волонтери на офіційній сторінці Facebook Фонду "Повернись живою".

" К*ц*пи передали двох наших 200-х, вони ще з першої мобілізації, загинуло в полоні, повинні прибути в Жуляни. Є людина, який повинен зустріти, але він не місцевий: потрібно переправити тіла в Одесу і Миколаїв. Підкажіть, що і як краще зробити", - написала в групі волонтерка Анастасія Корнійчук, наводячи слова інших волонтерів.

Дівчина розповіла, що загиблих було не два, а набагато більше

"Загиблі хлопці, про яких написали волонтери, були добровольцями. Пізніше я дізналася, що один з учасників спільноти намагався в цій справі допомогти другові, з яким познайомився на полігоні. Заручники до останнього дзвонили додому, а прибулих тел було не два, а з десяток. Страшно уявити, як провели останні роки життя в російських в'язницях патріоти, які відгукнулися на заклик захищати Україну ще в 2014 році. Як жили весь час їх сім'ї, до останнього сподіваючись на звільнення рідних. Але не судилося", - написала вона.

"Християни, начебто, повинні прощати. Але я не забуду і не хочу забувати того, що зробили нам "брати-росіяни", - підсумувала волонтер.

"Десятки тіл": волонтери розповіли про загибель українців в полоні бойовиків

Скріншот поста (facebook.com/backandalive)

Нагадаємо, що в мережі розповіли, хто буде платити за відновлення Донбасу.