ua en ru

У дитячому садку Ніжина отруїлися малюки: виясняються причини

У дитячому садку Ніжина отруїлися малюки: виясняються причини Фото: Обід в дитячому саду (ds4.edushd.ru)

П'ятеро дітей потрапили в лікарню

У дитячому садку міста Ніжина, Чернігівської області, в період з 22 по 28 грудня п'ятеро дітей були відправлені до лікарні. Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Чернігівська прокуратура почала провадження за фактом неналежного виконання обов'язків щодо охорони і здоров'я дітей. Слідчі прокуратури розслідують обставини отруєння вихованців дитячого садка № 12 міста Ніжина.

Слідством встановлено, що за 6 днів, з 22 по 28 грудня 2017 року було госпіталізовано п'ятеро дітей з дитячого садка №12 в інфекційне відділення Ніжинської міської лікарні імені Миколи Галицького. Попередній діагноз, який поставили дітям – гострий гастроентероколіт.

Гастроентероколіт - одночасне запальне захворювання шлунка, товстого і тонкого відділів кишечника шлунково-кишкового тракту. Гострий гастроентероколіт розвивається зазвичай в результаті харчових токсикоінфекцій, отруєнь. Інфекція в кишечник може попадати через рот або заноситися з кров'ю.

Ніжинська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 137 Кримінального кодексу України.

На даний момент, проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення обставин захворювання дитсадівських дітей та стану виконання працівниками дошкільного закладу передбачених законом обов'язків щодо охорони життя вихованців. Триває розслідування і пошуки джерела захворювання.

Нагадаємо, в Донецькій області багатодітна сім'я отруїлася газом.

В селі Кіндратівка Донецької області в результаті отруєння природним газом постраждала багатодітна родина з 11 дітьми.

Рятувальники заявили, що в результаті події ніхто не загинув, а члени сім'ї отримали отруєння газом. Батько сімейства знаходиться в реанімації, а двоє дорослих дітей не постраждали.

"Постраждали батько, мати і 11 дітей у віці від року до 17 років. Постраждалі були госпіталізовані в лікарню Дружківки: батько сімейства - в реанімаційне відділення, мати з дітьми - соматичне відділення. Ще двоє дорослих дітей залишилося вдома, у них не зафіксовано отруєння", - сказано в повідомленні.