ru ua

"Дівчинка в шоці і сльозах": у Києві невідомий намагався пробратися в квартиру з дитиною наодинці

"Дівчинка в шоці і сльозах": у Києві невідомий намагався пробратися в квартиру з дитиною наодинці Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Чоловік вже встиг зламати одну з двох дверей

У Києві невідомий намагався зламати квартиру і, по всій видимості, пограбувати її. В той момент вдома перебувала тільки дев'ятирічна дівчинка, яка тут же подзвонила мамі. Про це повідомила користувач мережі Юлія Ламаш на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора на початку шостої вечора я отримала дзвінок від сусідки з квартири на іншій стороні майданчика: "Юля, допоможи, до моєї дитини хтось чужий зайшов у квартиру, вона одна, я вийшла за хлібом, вже біжу назад...". Передати страх і відчай мами – неможливо, це можна тільки відчути, якщо ти сам – батько дитини", - написала дівчина у публікації.

Вона розповіла, що мама отримала дзвінок від дочки, що хтось чужий відкриває ключем квартиру. "Я моментально прибігла, двері в тамбур були розчинені навстіж, а двері їхньої квартири – закриті... Сусіди вийшли і тут же сказали, що так, приблизно десять хвилин тому вони чули, як хтось відкривав зовнішні двері в тамбур, але зрозуміло, що вони не виходили, адже дві квартири за дверима, логічно, що сусідка прийшла додому", - зазначила Юлія. І додала, що сусідка закривала двері тамбура перед відходом на ключ, а от коли дівчина примчала – вони вже були відчинені навстіж.

"Відкрили двері – нікого, а дівчинка в шоці і сльозах трясеться, зіщулившись на дивані. Вона почула практично відразу після відходу мами, що хтось відкрив одну з їхніх дверей і потім став возитися з другою... Дівчинка здогадалася включити телефон на гучний зв'язок, коли подзвонила мамі. Мабуть, це і сполохало злодія", - додала користувач.

На місце приїхала поліція і записала подію, після чого пішла. У дівчинки піднялася температура і на наступний день вона залишилася вдома з батьками.

Юлія Ламаш закликала всіх дружити зі своїми сусідами і мати номери один одного, щоб завжди мати можливість допомогти в екстрених ситуаціях.

Нагадаємо, в Києві невідомі побили чоловіків.

Раніше ми писали, що в Москві пограбували шикарний маєток "прекрасної няні".

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: найбагатші нардепи України