ua en ru

"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото)

"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото) Фото: Папа Римський Франциск (flickr.com/catholicism)

Український священик подарував Папі Римському традиційний гуцульський одяг

Український греко-католицький священик, поет, композитор, сценарист з Буковини отець Валерій Сиротюк подарував Папі Римському Франциску традиційний гуцульський одяг - кресаню і кептар. Про це на сторінці Facebook розповів монах УГКЦ Теодор Дутчак.

У відповідь Папа Римський привітав з 25-річним подружнім ювілеєм отця Валерія Сиротюка і його дружину, і приміряв подароване традиційне гуцульське вбрання.

"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото)

Фото: Український священик подарував Папі Римському традиційний гуцульський одяг (facebook.com/dutchack)

"Папа Франциск привітав з 25 річним подружнім ювілеєм священика УГКЦ отця Валерія Сиротюка і його дружину. Дійсно наш Папа - простий і люблячий. Треба запросити Папу на Буковину", - додав Теодор Дутчак.

"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото)

Скріншот поста (facebook.com/dutchack)

Користувачам соцмережі також сподобалося це миле фото.

"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото)"Дійсно наш": Папа Римський приміряв традиційне гуцульське вбрання (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/dutchack)

Раніше повідомлялося, що Папа Римський Франциск визнав, що геїв такими створив Бог. Про це понтифік сказав в особистій бесіді з геєм-католиком Хуаном Карлосом Крузом, який став жертвою чилійського священика-педофіла Фернандо Карадими.

Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табору ромів