ua en ru

"Діагноз – складне порушення": олігарх-друг Путіна потрапив до лікарні

"Діагноз – складне порушення": олігарх-друг Путіна потрапив до лікарні Фото: instagram.com-er.bashkortostan

Він відчув нездужання в області серця

Сенатора-мільярдера Сулеймана Керімова, який знаходиться у списку санкцій США, госпіталізували в Москві через серйозні проблеми з серцем. Про це повідомив помічник Керімова по роботі в Раді Федерації Олексій Красовський, передає "Інтерфакс".

"У суботу ввечері відчув нездужання в області серця, викликали лікаря. На "швидкій" доставили в госпіталь Вишневського, діагноз – складне порушення ритму серця", - сказав він

"Діагноз – складне порушення": олігарх-друг Путіна потрапив до лікарні

Фото: Сулейман Керімов (wikimedia.org Hlebushek)

"Вчора доставили близько 21:00, з порушеннями ритму серця, фібриляцією передсердь, нестабільною гемодинамікою", - додав начальник кардіохірургічного центру госпіталю ім. Вишневського професор Олександр Ліщук.

За словами лікаря, Керімову відновили синусоїдальний ритм. Показники в нормі, тому олігарха виписують під нагляд лікаря.

"Він попереджений, що це може знову статися, зокрема, з-за стресу", - зазначив Ліщук.

До речі, Путіна "зрадив" перший друг. Російський бізнесмен і мільярдер Олег Дерипаска погодився з умовами Сполучених Штатів заради пом'якшення санкцій.

"В рамках зусиль по взаємодії з OFAC, Дерипаска погодився з пропозицією Голови Ради Директорів подати у відставку Ради Директорів і дати свою згоду на призначення ряду нових незалежних Директорів з метою того, щоб більшість Директорів у Раді Директорів були незалежними", - сказано в повідомленні.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією