ua en ru

"Діагнози були різні": у Запоріжжі померло немовля

"Діагнози були різні": у Запоріжжі померло немовля Фото: pixabay.com/rawpixel

За словами батьків, дитина народилася здоровою

В Обласній інфекційній клінічній лікарні в Запоріжжі помер восьмимісячний хлопчик. Про це повідомляє gazeta.zp.ua.

Мати хлопчика розповіла, що у сина різко піднялася температура. Батьки викликали "швидку" і малюка відвезли в лікарню. Там лікарі не могли визначити причину температури. Скинути її також не виходило.

Як каже жінка, її дитині давали не призначені для дітей антибіотики. Через 18 годин після приїзду до лікарні дитина померла.

Спочатку у хлопчика діагностували ангіну, але пізніше виявилося, що у нього інша хвороба. Однак малюкові зробили дві крапельниці.

Жінка розповіла, що у лікарні її синові ставало все гірше. У нього з'явилася задишка, були обкладені язик і горло. Лор сказав, що це не ангіна, але лікування медики не скасували. Дитині продовжили давати антибіотик і фізрозчин.

"Нас направили на рентген, щоб перевірити, чи немає пневмонії. Зробили знімок, малюк вже був млявий. Але йому знову поставили крапельницю і ввели цей антибіотик. Потім напівживу, ледве дихаючу дитину терміново забрали в реанімацію. Нас туди не пустили. Сказали, що проведуть пунцування мозку. Зібрали консиліум, ніж його лікувати. Діагнози були різні — від ГРВІ, ротавірусної і кишкової інфекції до менінгіту", - говорить Наталія

Ми кожні півгодини дзвонили дізнаватися, як його стан. А через деякий час лікар сказав, що дитина померла", - додала жінка.

Батьки кажуть, що дитина народилася здоровою та без патологій. За результатом розтину, поставлені лікарями діагнози не підтвердилися.

"З діагнозів, які були написані в причинах смерті, вказані "гострий бронхіт", "фарингіт", "серцева недостатність" — загалом, не смертельні хвороби. А за результатами розтину — набряк мозку, енцефаліт і вірусна інфекція", - розповіла Наталя.

Нагадаємо, що у Житомирській області раптово помер немовля.

Мати дівчинки регулярно приносила дочку на планові огляди. Останній раз вони були у педіатра минулого місяця. Дитина народилася доношеною, проблем зі здоров'ям не було.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну