ua en ru

"Для імперської Росії вона втрачена навіки": російський публіцист розповів, як Путін "викував" незалежну Україну

"Для імперської Росії вона втрачена навіки": російський публіцист розповів, як Путін "викував" незалежну Україну Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Україна для Росії зараз далека, як ніколи

Російський публіцист Олексій Широпаєв розповів, як президент РФ Володимир Путін "викував" незалежну Україну. Своєю точкою зору він поділився на Facebook-сторінці

"Справді, як би парадокс. Заради чого Путін перервав мляве протистояння з Україною і пішов на різке загострення, спробувавши влаштувати свій "бліцкриг"? Зрозуміло, заради торжества традиційної російської імперської моделі, в якій Україна - найважливіша компонента (символом цієї моделі став пам'ятник князю Володимиру біля Кремля). І що в результаті? Україна зараз як ніколи далека. Впевнений: для імперської Росії вона втрачена навіки", - написав Широпаєв.

"Для імперської Росії вона втрачена навіки": російський публіцист розповів, як Путін "викував" незалежну УкраїнуСкріншот (facebook.com/shiropaev)

На думку публіциста, Путін сам перегорнув останню сторінку історії РФ.

"Виходить, імперець Путін, сам того не бажаючи, викував незалежну Україну і фактично скасував російську імперську модель, жорстко поставивши росіян перед необхідністю вироблення нової, неімперської ідентичності та історіософії (завдання, яке постало ще на початку 90-х, одразу після розпаду СРСР, але потім "замилене"). Таким чином, намагаючись врятувати імперію, Путін насправді перегорнув останню сторінку її історії", - повідомив Широпаєв.

"Для імперської Росії вона втрачена навіки": російський публіцист розповів, як Путін "викував" незалежну УкраїнуСкріншот (facebook.com/shiropaev)

Як раніше повідомлялося, блогер розповів про "знедолений народ" в Луганську.