ua en ru

В Дніпрі з особливою жорстокістю побили чоловіків, попросили в кафе вимкнути російський канал

В Дніпрі з особливою жорстокістю побили чоловіків, попросили в кафе вимкнути російський канал Фото: Чоловіки попросили переключити російський телеканал (yandex.ru)

В одного з чоловіків струс мозку, другий знаходиться в реанімації в несвідомому стані

У Дніпрі в самому центрі міста серед білого дня в одному з кафе жорстоко побили чоловіків, які попросили в закладі переключити російський канал. Про це повідомляється в сюжеті на телеканалі "Україна".

Троє чоловіків зайшли в кафе в центрі міста пообідати. По телевізору транслювався російський канал. Попросили офіціанта перемкнути, але втрутилися двоє відвідувачів.

Після словесної перепалки всередині відвідувачі кафе вийшли на вулицю. Вже тут між ними зав'язалася бійка.
Костянтина з приятелем і батьком били жорстоко. Каже, на вулиці до опонентів приєдналися ще шестеро.

"Вони прикрилися, а ті на них наступали, і ось так, ось, і просто штовхали. Потім, коли я вже подивився, тато сидить на колінах у нього пів обличчя в крові, Коля з перебитою переніссям. Багато крові", – розповідає Костянтин Антонов, потерпілий.

На обличчі Дмитра Антонова досі можна побачити відбиток черевика. У чоловіка струс мозку і травма руки. А 24-річний Микола Соколовський знаходиться в реанімації.

Повідомляється, що побиті були волнтерами на Донбасі і всіляко підтримували українських військових.

В кафе відмовляються давати які-небудь коментарі, але після втручання поліції господаря закладу зобов'яжуть заплатити штраф.

Як раніше повідомлялося, Жадан опублікував вірші юної патріотки з Луганська.