ua en ru

У Дніпрі звільнили директора школи, в якій довели дитину до інсульту

У Дніпрі звільнили директора школи, в якій довели дитину до інсульту Фото: Школа (Школа 43/flickr.com)

Вчителька вважає, що даремно підняли шум

У Дніпрі звільнили директора школи, в якій стався інцидент з цькуванням дитини, учня 5 класу. Про це повідомляють "Подробиці".

Багатодітна сім'я Іванових переїхала в Дніпро з прифронтової зони. Конфлікт у класі почався ще восени, коли однокласник їх сина нецензурно ображав самого хлопчика і його вагітну маму.

Вчителька не стала розбиратися в причинах конфлікту і звинуватила у всьому новенького хлопчика, після чого дитину стали буквально закидати камінням і труїти.

Через деякий час адміністрація школи прийняла рішення перевести хлопчика в паралельний клас і поставити йому випробувальний термін.

Як розповідала мама п'ятикласника, її синові завели спеціальний щоденник для зауважень, а класний керівник неодноразово натякала матері на те, що їй не подобається перебування Іванова в її дружньому класі.

Діти постійно писали на хлопчика скарги. Їх дратувало абсолютно все, що робила дитина – жував жуйку, на уроці просився в туалет. Коли він випадково зачепив дівчинку м'ячем – написали, що він її побив.

Батьки розмовляли з класною керівницею і зверталися до директора школи з проханням припинити цькування хлопчика, у якого вже і так були проблеми зі здоров'ям.

В кінці січня однокласники Іванова склали петицію з проханням виключити хлопчика зі школи, а самому учаснику цькування почали погрожувати. Про те, що відбувається в класі знала не тільки класний керівник і діти, а уся педрада школи і батьківський комітет.

1 лютого п'ятикласник подзвонив мамі зі школи і повідомив, що над ним сильно знущаються, а потім зв'язок перервався. Перелякана мама подзвонила класної керівниці, але відповіді від неї добитися не змогла. Після цього інциденту хлопчик потрапив в лікарню з діагнозом інсульт.

У школі провели спеціальне зібрання, на яке були запрошені співробітники поліції. Адміністрація школи від коментарів відмовилася.

На даний момент йде розгляд, управлінням освіти вивчаються всі обставини справи. Директор школи вже звільнений, а класна керівниця знаходиться на лікарняному.

"Ці дрібні проблеми вирішуються всі всередині класу. Там не було нічого серйозного, я вважаю. Часто діти один на одного скаржаться, потім миряться. Тільки шум підняли марно", - повідомила класний керівник хлопчика.

Заступник Начальника Управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра Юрій Семчук вважає, що в цій ситуації також може бути недоробка шкільного психолога.

"Порушення - це і педагогічна етика посадових обов'язків, і створення конфліктної ситуації. Там ще треба сказати, що психолог не працював", - сказав Семчук.

Нагадаємо, у Дніпрі школярі знущалися над дитиною з Донбасу і довели його до інсульту.