ua en ru

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото) Фото: Олесь Гончар (narodna-osvita.com.ua)

Щоб приховати наругу над картиною, автори малюнка прийняли рішення повністю зафарбувати портрет

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара, який був намальований на паркані в рамках акції Слово на стіні. Про це повідомила активістка Анастасія Теплякова на своїй сторінці в Facebook.

Дані графіті були зображені на стінах гуртожитку ДНУ. Компанія молодих ентузіастів вирішила прикрасити свій гуртожиток.

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)

Фото: Портрет Олеся Гончара (facebook.com/teplyakovanastya)

Щоб приховати наругу над картиною, автори малюнка прийняли рішення повністю зафарбувати портрет.

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)

Фото: Портрет Олеся Гончара (facebook.com/teplyakovanastya)

"Сказати, що це боляче, – це не сказати нічого. Сьогодні у нас фактично траур. Тому що кожна локація народжується в муках і її плекають, як дитину. Нам довелося замалювати портрет. Ми не знаємо, хто зіпсував портрет Гончара, чому і за що. Швидше за все, "просто". Тому що люди переважно, вибачте, бидло. І, навіть не маючи ілюзій з цього приводу, кожен раз дивуєшся, як ще можна пробити дно. Бережіть собори ваших душ", – написала активістка.

У Дніпрі вандали понівечили портрет Олеся Гончара (фото)

Скріншот поста (facebook.com/teplyakovanastya)

Нагадаємо, що в неділю, 5 листопада, невідомі пошкодили пам'ятник козаку Мамаю, який знаходиться в Миколаївському парку "Перемоги".

Пам'ятник козаку Мамаю був встановлений лише рік тому, 14 жовтня 2016 року і його відкриття було приурочено до Дня захисника вітчизни та Дню українського козацтва. Сам пам'ятник був виконаний на замовлення представників козацької громади міста Миколаїв.

Як пояснили скульптори, цей пам'ятник – данина поваги козакам всіх поколінь і уособлення всього українського народу. Позаду пам'ятника висадили Козацький дуб на Алеї Козацтва. І ось тепер пам'ятник пошкоджений вандалами. На фотографіях, які опублікував Микола Парамонов, видно, що невідомі пошкодили руку козакові Мамаю, в якій він тримав чашу.

Також повідомлялося про те, що невідомі зіпсували пам'ятник воїнам УПА у Харкові, обливши його червоною фарбою. Пам'ятник знаходиться в парку Молодіжний.