ru ua

В "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченка скасували шкільні лінійки

В "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченка скасували шкільні лінійки Фото: Святкова лінійка в школі (РБК-Україна)

Повідомляється, що траур триватиме до 3 вересня

На окупованих територіях України 31 серпня був убитий лідер незаконної адміністрації Олександр Захарченко. З цієї нагоди в так званій "ДНР" був оголошений траур, який триватиме з 1 по 3 вересня. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

"У зв'язку з сьогоднішніми подіями в Донецьку. Урочисті заходи до 1 вересня в Донецьку скасовані. Обіцяють, що перенесуть на понеділок", - написав Лисянський 31 серпня.

Лисянський також написав, що у "Донецькій республіці" був посилений контроль, а з міста нікого не випускають. Повідомляється, що виїзд відкриється вже завтра. На окупованих територіях посилилися патрулі і постійно затримують військовий контингент, додав він. Повідомляється також, що стрілянини в місті не чутно.

В "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченка скасували шкільні лінійки

Скріншот поста облікового запису facebook.com/pavllis

Пізніше Лисянський написав: "1,2,3 вересня у Донецьку оголошено жалобу у зв'язку із загибеллю Захарченко".

В "ДНР" у зв'язку зі смертю Захарченка скасували шкільні лінійки

Скріншот поста облікового запису facebook.com/pavllis

У свою чергу підконтрольне окупантам видання "ДАН" повідомляє з посиланням на "Міністерство освіти ДНР", що початок навчального року перенесли на вівторок, 4 вересня.

"У зв'язку з оголошеним в Республіці жалоби заняття в школах Донецької народної Республіки розпочнуться 4 вересня", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що СБУ підтвердила смерть Захарченко.

Раніше ми повідомляли, що Тука назвав можливі версії вбивства Захарченко.

Відео: (video.rbc.ua)