ua en ru

"До останнього не знали, гарантій не давали": дружини полонених розповіли про повернення героїв

"До останнього не знали, гарантій не давали": дружини полонених розповіли про повернення героїв Фото: Родичі чекають героїв (РБК-Україна)

Дружини не чули про своїх чоловіків нічого більше року

У середу, 27 грудня відбувся обмін полоненими. В результаті дружини українських бійців змогли вперше за довгий час побачити своїх чоловіків, повідомляє "Громадське".

Дружини звільнених полонених Олександра Лазаренка та Микои Герасименка півтора року не говорили зі своїми чоловіками.

"Скоро ми будемо їхати на Бориспіль, щоб зустріти і побачити їх. Потім поїдемо в госпіталь, де їх будуть обстежувати. Я спілкувалася зі своїм чоловіком тільки листами. Останні півтора року більше не було ніякого зв'язку. Я вперше почула його за півтора року. Вчора нам натякнули, що все має бути добре. Але гарантій ніхто не давав", - поділилася дружина Олександра Лазаренка Наталія.

Дружина розповіла, що Лазаренко полонили під Дебальцевим. З червня 2016 року вона нічого про чоловіка не чула. Спецслужби повідомляли, що її чоловік перебував у Макіївці, в 97 колонії.

"Буквально 40 хвилин тому я вперше за півтора року почула свого чоловіка. Він сказав, що з ним все добре, вони десь їдуть ... їдуть додому. Останній раз чула його 21 червня 2016 року. Я не чула про обмін дуже довго... До останнього не знали. Тільки вчора почули", - розповіла Наталія - дружина Миколи Герасименка.

Герасименко полонили 9 лютого 2015 року, коли його підрозділ їхав з Дебальцеве за завданням і потрапив в засідку під Логвиново.

Нагадаємо, в середу, 27 грудня відбувся обмін полоненими між Україною і так званими республіками на Донбасі. У підсумку 74 українця стали вільними.

В аеропорту "Бориспіль" родичі, близькі та просто небайдужі люди зустрічали колишніх полонених, які на літаку прибули з Харкова.