ua en ru

Дочка Віри Глаголєвої написала їй прощального листа

Дочка Віри Глаголєвої написала їй прощального листа Фото: Вiра Глаголева (interfax.ru)

Анна Нахапетова зворушила шанувальників умеошей на 62-му році життя актриси своїми рядками

Шанувальники і дузья Віри Глаголєвої ніяк не можуть змиритися з тим, що актриси більше немає в живих. Старша дочка 62-річної кінозірки, Анна Нахапетова, поділилася в соцмережах зворушливим постом в Інстаграм, який вона присвятила матері.

"Ти була всім для мене! Всі мої 38 років ми були поруч, ми зідзвонювалися по десять разів на день, і це було наше життя, Ти знала все про нас - хто, де і як, ми навіть ніколи не сварилися по-справжньому, ми жили всі ці роки поруч, і це було найбільшим щастям, завжди відчувати поруч з Тобою себе маленькою дівчинкою ", - зазначила дочка актриси.

altСкріншот поста аккаунта instagram.com/anahapetova

"Ти завжди була нашою підтримкою і опорою. Ти занадто рано нас залишила, занадто несправедливо рано. У нас стільки було планів, Ти так багато могла ще зробити, так багато ... Ти дарувала людям любов і красу, Тебе не можна було не любити, ти випромінювала світло! ти завжди говорила, що погана бабуся, але ти була найкращою бабусею і найкращою мамою! Я можу багато писати і напишу обов'язково, але зараз душать сльози і неможливо дихати. Наше життя розділилася на До і Після ... "- пише вона.

Тим часом, стало відомо, що в Одесі 5-річна дитина загинула через помилку матері.