Доктор Комаровський різко прокоментував законопроект про заборону абортів в Україні

Субота 01 квітня 2017 22:03
Доктор Комаровський різко прокоментував законопроект про заборону абортів в Україні
Фото: Доктор Євген Комаровський (РБК-Україна)

Лікар вважає, що для політиків-ініціаторів це скликання в Раді може стати останнім

Відомий український педіатр Євген Комаровський прокоментував законопроект про заборону абортів в Україні, який зареєстрував у парламенті депутат однієї з політичних партій. Про це він пише в Facebook.

Він зазначив, що три роки тому з подібною ініціативою виступали депутати від партії "Свобода", і процитував свої слова від 8 квітня 2013 року.

 

Оскільки сьогодні вже було два десятки прохань прокоментувати ідею-законопроект про заборону абортів, змушений написати....

Опубліковано Evgeny Komarovsky 31 березень 2017 р.

"Не знаю, чи дійде, але все-таки скажу... Нещодавно три депутати-мужики внесли законопроект про заборону абортів. Пропоную трьом депутатам-жінкам розробити зустрічний законопроект під назвою "Принципи сучасної контрацепції" та контрольні питання до нього. Всіх депутатів чоловічої статі, які на запитання не відповідають, цілком можна каструвати...", - різко висловився він.

Комаровський констатував, що можновладці в Україні вважають, що їх головне завдання – це забороняти.

"Не допомагати, полегшувати, захищати, вчити, лікувати, а саме забороняти. Забороняти, щоб потім продавати дозволи. Але є і хороша новина: політична сила, яка ініціює заборону абортів, як правило не потрапляє в наступний склад парламенту", - прогнозує він.

Нагадаємо, що в Раду подано законопроект про заборону абортів за бажанням жінок. Згідно йому, проведення абортів стане можливо лише за медичними показаннями або в разі, якщо зачаття відбулося в результаті згвалтування. Автором даного законопроекту є народний депутат "Блоку Петра Порошенко" Дмитро Голубов.

До речі, доктор Комаровський зробив жахливий прогноз, якщо медичну реформу не приймуть.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся