ua en ru

"Довго не виходив на зв'язок": мешканці Івано-Франківська виявили труп родича в його квартирі

"Довго не виходив на зв'язок": мешканці Івано-Франківська виявили труп родича в його квартирі Фото: Старий (pixabay.com/chevskij)

59-річний мешканець Івано-Франківська з невідомих причин помер у власній квартирі

14 квітня, в суботу, в одній з квартир в Івано-Франківську знайшли труп чоловіка. Про це повідомляється в матеріалі видання WestNews з посиланням на Головне управління Національної Поліції у місті.

Наголошується, що в 9:35 ранку на вулиці Військових ветеранів рятувальники разом з поліцейськими намагалися відкрити вхідні двері квартири на четвертому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку. Власник квартири, чоловік 59 років, довгий час не виходив на зв'язок з друзями і родичами. Саме це стало причиною занепокоєння з боку близьких, після чого вони звернулися до рятувальні служби.

Коли стало ясно, що двері квартири ніхто відкривати не збирається, рятувальники вибили їх, і таким чином проникли в приміщення. Там вони знайшли тіло мертвого чоловіка. На даний момент відбувається перевірка за фактом смерті. Причина смерті буде названа пізніше. За передчасної інформації повідомляється, що з моменту смерті 59-річного жителя Івано-Франківська пройшло як мінімум 5 днів.

Нагадаємо, що в Києві померла самотня пенсіонерка, так як ніхто не зміг прийти їй на допомогу. Мешканці столичної п'ятиповерхівки кілька днів намагалися врятувати свою 79-річну сусідку. Бабуся кричала про допомогу зі своєї квартири, так як самостійно пересуватися вже не могла. Пенсіонерка кликала свою доглядальницю, яка пішла на 5 днів, замкнула квартиру і нікому з сусідів не залишила своїх контактів. Літня жінка кликала на допомогу, але сусіди не ризикнули зламати двері самостійно, тому подзвонили в поліцію. На п'ятий день після того, як сусіди вперше почули заклики на допомогу, приїхала доглядальниця пенсіонерки, яка виявила тіло померлої підопічної.