ru ua

"Повинна відмовитися": на росТБ Україні запропонували покинути ООН

"Повинна відмовитися": на росТБ Україні запропонували покинути ООН Колаж РБК-Україна

Кремлівський пропагандист висунув нову дивну теорію

На росТВ Україні запропонували вийти з ООН, оскільки в момент приєднання до організації наша країна не була державою. Про це заявив провідний пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

В ефірі програми обговорювалася доля України після виходу зі складу СРСР. Секретар президії партії "Справедлива Росія" з міжнародних питань Олександр Романович висловився з приводу того, що Україна стала членом ООН як УРСР і зазначив, що Крим тоді не був частиною нашої країни.

"Як туди (в ООН - ред.) Україна потрапила? Коли вона туди потрапила, Крим не був у складі України. Це теж треба пам'ятати", - сказав Романович.

Відео: Ефір програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" (youtube.com/Вечер з Володимиром Соловйовим)

"Абсолютно правильне питання: чому Україна була членом ООН? Ось Франція була державою, а Україна не була. За рахунок того самого комуністичного ідола, від якого тепер Україна відмовляється. Тому за логікою вона повинна відмовитися від місця в ООН і заново намагатися вступити", - заявив Соловйов.

Раніше кремлівський пропагандист жорстко висловився на адресу українців.

Ведучий передачі спілкувався з українським політологом Вадимом Карасьовим, який висловлювався з приводу висилки російських дипломатів з країн ЄС, США та України. Соловйов постійно його перебивав, а після перейшов на образи.